Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

403) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2021/22 - rozpis utkání jaro 2022

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
637 24.04.2022 16,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
638 24.04.2022 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
639 24.04.2022 10,30 Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
640 24.04.2022 11,30 TJ Chropyně 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
641 30.04.2022 16,00 TJ Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
642 30.04.2022 15,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
643 01.05.2022 10,30 TJ Jiskra Humpolec TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
644 01.05.2022 10,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
645 01.05.2022 14,00 1. NH Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
646 01.05.2022 11,30 TJ Chropyně KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
647 15.05.2022 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
648 15.05.2022 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
649 15.05.2022 16,00 TJ Pustějov TJ Chropyně 0 : 0 ( 0 : 0 )  
650 15.05.2022 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
651 22.05.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
652 22.05.2022 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
653 22.05.2022 11,00 SSK Vítkovice TJ Chropyně 0 : 0 ( 0 : 0 )  
654 22.05.2022 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
655 28.05.2022 16,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
656 28.05.2022 16,00 TJ Chropyně Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
657 28.05.2022 15,30 1. NH Brno TJ Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
658 29.05.2022 10,30 Draken Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
659 29.05.2022 10,30 1. NH Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
660 29.05.2022 11,30 TJ Chropyně TJ Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
661 29.05.2022 16,00 TJ Pustějov SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
662 05.06.2022 10,30 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
663 05.06.2022 10,30 TJ Jiskra Humpolec KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
664 05.06.2022 10,30 Draken Brno TJ Chropyně 0 : 0 ( 0 : 0 )  
665 05.06.2022 14,00 1. NH Brno TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
666 11.06.2022 14,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
667 11.06.2022 16,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
668 11.06.2022 14,30 TJ Pustějov Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
669 12.06.2022 11,00 Sokol Dobruška TJ Chropyně 0 : 0 ( 0 : 0 )  
670 12.06.2022 9,30 TJ Pustějov KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
671 12.06.2022 11,00 SSK Vítkovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
672 12.06.2022 10,30 Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )