Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

411) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - rozpis utkání finálové skupiny o titul

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
801 24.10.2021 16,00 Sokol Tymákov Sokol Blovice 28 : 9 ( 13 : 4 ) Suchý V.
802 24.10.2021 14,30 TJ Přeštice Sokol Bakov n/J 28 : 23 ( 14 : 10 ) Zimmermann L.
804 24.10.2021 9,30 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 28 : 17 ( 11 : 7 ) Barabáš M.
                     
805 28.10.2021 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov 11 : 15 ( 9 : 8 ) Barabáš M.
806 28.10.2021 16,00 Sokol Blovice TJ Přeštice 12 : 18 ( 7 : 8 ) Malý J.
                     
818 02.04.2022 16,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 19 : 22 ( 11 : 11 ) Váca J.
820 02.04.2022 14,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Blovice 13 : 12 ( 5 : 8 ) Gorpiel L.
                     
809 03.04.2022 12,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov 22 : 23 ( 14 : 12 ) Václavik A.
810 03.04.2022 9,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 21 : 18 ( 10 : 7 ) Váca J.
811 03.04.2022 13,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Bakov n/J 16 : 18 ( 8 : 10 ) Navrátilová N.
                     
807 09.04.2022 14,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 17 : 24 ( 11 : 13 ) Adámek J.
                     
813 10.04.2022 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 12 : 13 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
814 10.04.2022 14,00 Sokol Bakov n/J Sokol Blovice 22 : 11 ( 11 : 8 ) Malý J.
815 10.04.2022 10,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 27 : 19 ( 15 : 7 ) Adámek J.
816 10.04.2022 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Stará Ves n/O 24 : 13 ( 15 : 7 ) Jurtík P.
                     
817 15.04.2022 11,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 21 : 16 ( 10 : 8 ) Fišer F.
819 15.04.2022 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Bakov n/J 19 : 17 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
                     
821 23.04.2022 16,00 Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O 30 : 7 ( 18 : 2 ) Zadražil S.
822 23.04.2022 16,00 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 26 : 20 ( 11 : 7 ) Jíra P.
823 23.04.2022 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Krčín 26 : 28 ( 13 : 14 ) Fišer F.
824 23.04.2022 11,00 Sokol Blovice Sokol Dobruška 21 : 32 ( 8 : 19 ) Šimice V.
                     
825 24.04.2022 11,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 26 : 10 ( 16 : 6 ) Hejl Z.
826 24.04.2022 9,30 TJ Přeštice TJ Stará Ves n/O 34 : 18 ( 17 : 9 ) Maiwaelder J.
827 24.04.2022 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Dobruška 16 : 29 ( 9 : 15 ) Barabáš M.
828 24.04.2022 10,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 24 : 24 ( 15 : 14 ) Fišer F.
                     
808 30.04.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 21 : 17 ( 13 : 9 ) Přikryl M.
                     
829 01.05.2022 16,00 Sokol Blovice Sokol Tymákov 10 : 30 ( 5 : 13 ) Leinweber C.
830 01.05.2022 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice 15 : 20 ( 7 : 9 ) Martínek V.
831 01.05.2022 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 13 : 31 ( 7 : 18 ) Gorpiel L.
832 01.05.2022 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 26 : 26 ( 15 : 14 ) Navrátilová N.
                     
803 14.05.2022 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 33 : 19 ( 11 : 7 ) Bittner L.
                     
833 15.05.2022 16,00 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J 25 : 9 ( 10 : 3 ) Hejl Z.
834 15.05.2022 9,30 TJ Přeštice Sokol Blovice 24 : 14 ( 13 : 9 ) Rauch P.
835 15.05.2022 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 31 : 17 ( 18 : 9 ) Zadražil S.
836 15.05.2022 9,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 24 : 17 ( 10 : 9 ) Václavek J.
                     
845 21.05.2022 17,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 23 : 26 ( 14 : 14 ) Fišer F.
846 21.05.2022 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 20 : 17 ( 7 : 8 ) Hejl Z.
848 21.05.2022 16,00 Sokol Blovice TJ Stará Ves n/O 28 : 24 ( 13 : 14 ) Plaček R.
                     
837 22.05.2022 13,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 26 : 26 ( 16 : 13 ) Adámek J.
838 22.05.2022 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 22 : 21 ( 12 : 13 ) Martínek V.
839 22.05.2022 10,30 Sokol Bakov n/J TJ Stará Ves n/O 25 : 18 ( 16 : 9 ) Jíra P.
840 22.05.2022 14,30 Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 19 : 22 ( 8 : 12 ) Sýkora T.
                     
812 28.05.2022 16,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 25 : 16 ( 14 : 11 ) Maiwaelder J.
                     
841 29.05.2022 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 21 : 16 ( 9 : 8 ) Fišer F.
842 29.05.2022 16,00 Sokol Blovice Sokol Bakov n/J 22 : 17 ( 9 : 10 ) Jáneš L.
843 29.05.2022 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 23 : 33 ( 15 : 16 ) Přikryl M.
844 29.05.2022 10,30 TJ Stará Ves n/O HK Hlinsko v Č. 26 : 34 ( 13 : 17 ) Maiwaelder J.
                     
847 05.06.2022 16,00 Sokol Bakov n/J HK Hlinsko v Č. 22 : 22 ( 11 : 13 ) Jáneš L.
                     
849 11.06.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov 12 : 32 ( 5 : 16 ) Václavik A.
850 11.06.2022 16,00 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 15 : 23 ( 4 : 12 ) Barabáš M.
851 11.06.2022 16,00 Sokol Krčín Sokol Bakov n/J 23 : 20 ( 11 : 7 ) Navrátilová N.
852 11.06.2022 16,00 Sokol Dobruška Sokol Blovice 29 : 13 ( 17 : 6 ) Ziegler M.
                     
853 12.06.2022 9,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 13 : 17 ( 6 : 9 ) Beran M.
854 12.06.2022 9,30 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice 15 : 27 ( 9 : 16 ) Navrátilová N.
855 12.06.2022 9,30 Sokol Dobruška Sokol Bakov n/J 25 : 13 ( 14 : 7 ) Ziegler M.
856 12.06.2022 9,30 Sokol Krčín Sokol Blovice 30 : 27 ( 19 : 16 ) Václavek J.