Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

430) Finále Halového mistrovství ČR mládeže pro rok 2022

Dokumenty

Propozice ZHM mládeže 2022 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHM ČR 2022 * MLADŠÍ ŽÁCI * 26. 3. 2022 * hala SZEŠ ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207, e-mail: popelka.j@epl.cz)
rozhodčí: Michal Janák, Libor Kult, David Pham
pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ Stará Huť (StČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ Chropyně (SM), 5. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 6. Draken Brno (JM)
kompletní výsledky

Finále ZHM ČR 2022 * MLADŠÍ ŽAČKY * 26. 3. 2022 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Ronald Plaček
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Sokol Svinov (SM), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ S. Olbramovice (JM)
kompletní výsledky

Finále ZHM ČR 2022 * STARŠÍ ŽÁCI * 12. 3. 2022 * hala ROKYCANY

pořadatel: TJ Litohlavy (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Zdeněk Hejl (tel.: 724 127 376, e-mail: hejlzdenda@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
rozhodčí: Jindřich Šperl, David Franěk, Pavel Souček
pořadí: 1. TJ Litohlavy (pořadatel), 2. SK Studénka (SM – náhradník za StČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 7. TJ Chropyně (SM)
kompletní výsledky

Finále ZHM ČR 2022 * STARŠÍ ŽAČKY * 19. 3. 2022 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Libor Kult, Tomáš Sýkora, David Pham
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Stará Huť (StČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 6. KNH Litvínov (pořadatel), 7.Sokol Krčín (VČ)
kompletní výsledky

Finále ZHM ČR 2022 * DOROSTENCI * 26. 3. 2022 * hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Pátek (tel.: 602 621 802, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
ředitel akce: Rostislav Pátek (tel.: 602 621 802, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
rozhodčí: Milan Erhart, Lukáš Jáneš, Tomáš Sýkora
pořadí: 1. NH Řevnice (StČ), 2. SK Studénka (SM), 3. KNH Chomutov (SČ), 4. SK Autonot Jihlava (JM), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. TJ Božkov (ZČ)
kompletní výsledky

Finále ZHM ČR 2022 * DOROSTENKY * 12. 3. 2022 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce: Ctirad Štěpánek (tel.: 722 925 539, e-mail: stepanek.c@tiscali.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Petr Rauch
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Tymákov (pořadatel), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. Sokol Krčín (VČ), 7. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky