Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

433) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2022

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2022 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2022 * MLADŠÍ ŽÁCI * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: TJ Litohlavy – hráno v Ejpovicích (západočeská oblast) www.tjlitohlavy.cz
kontakt pořadatele: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
ředitel akce: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
rozhodčí: Libor Kult, Libor Němeček, Jakub Stašek
pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Stará Huť (StČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. Draken Brno (JM), 6. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2022 * MLADŠÍ ŽAČKY * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: TJ S. Nezvěstice (západočeská oblast) tjsone.wz.cz
kontakt pořadatele: Jan Louda (tel.: 737 564 768, e-mail: jan.louda@tiscali.cz)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731, e-mail: eda.pavlicek@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Václav Šimice, David Franěk, Jan Gřes
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. SK Studénka (SM), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2022 * STARŠÍ ŽÁCI * 10. – 12. 6. 2022

pořadatel: Sokol Stupno (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 656, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 656, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Miroslav Přikryl, David Pham
pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2022 * STARŠÍ ŽAČKY * 10. – 12. 6. 2022

pořadatel: TJ Stará Huť (středočeská oblast) hazenastarahut­.mozello.cz
kontakt pořadatele: Martina Haváčková (tel.: 737 804 655, e-mail: martina.havackova@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Martin Leugner, Lukáš Gorpiel, Ctirad Leinweber
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. TJ Stará Huť (StČ), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 6. Sokol Krčín (VČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2022 * DOROSTENCI * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: TJ Božkov (západočeská oblast) www.tjbozkov.cz
kontakt pořadatele: Michaela Helmová (tel.: 777 972 095, e-mail: m.helmova@centrum.cz)
ředitel akce: Jan Malý (tel.: 734 542 491, e-mail: honzamalybauer@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Jan Adámek, Lukáš Gorpiel, Vladimír Martínek
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Božkov (ZČ), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. KNH CHomutov (SČ), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. Draken Brno (JM)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2022 * DOROSTENKY * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
ředitel akce: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 656, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Zimmermann, Lukáš Jáneš, Michal Barabáš, Josef Váca
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde