Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Druhý finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

434) Pohár České republiky mládeže pro rok 2022

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2022 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2022 * MLADŠÍ ŽÁCI * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699, e-mail: janasladeckova@seznam.cz)
rozhodčí: Michal Kratochvíl, Natálie Navrátilová, Petr Langr
pořadí: 1. TJ Chropyně (SM – náhradník za JM), 2. Baník Most NH (SČ), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Přeštice (ZČ – náhradník ze VČ), 5. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 6. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2022 * MLADŠÍ ŽAČKY * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast) www.hazenasvinov.cz
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
ředitel akce: Jakub Wnetrzak (tel.: 739 548 089, e-mail: wetro@email.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Zbyněk Planka, Jaroslav Pospíšil
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Příchovice (ZČ – náhradník za VČ), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ Žatec (SČ), 5. Sokol Svinov (pořadatel), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM), 7. TJ S. Březno (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2022 * STARŠÍ ŽÁCI * 10. – 12. 6. 2022

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Lindauer (tel.: 725 438 747, e-mail: p.lindauer@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Kotlář, Aleš Lenfeld, Jan Malý
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ – náhradník za VČ), 3. NH Řevnice (StČ), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. Sokol Svinov (SM), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2022 * STARŠÍ ŽAČKY * 10. – 12. 6. 2022

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Titl (tel.: 607 022 213, e-mail: pavel.titl@seznam.cz)
ředitel akce: Tomáš Wanka (tel.: 737 777 547, e-mail: tomas.wanka@ewrc.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Pavel Jurtík, Václav Šimice
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Plzeň-Újezd (pořadatel), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 5. KNH Chomutov (SČ), 6. TJ Olbramovice (JM), 7. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2022 * DOROSTENCI * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Jiří Maiwaelder, Miroslav Beran, Jan Václavek
pořadí: 1. NH Řevnice (StČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. SK Autonot Jihlava (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Krčín (VČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2022 * DOROSTENKY * 17. – 19. 6. 2022

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@quick.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Petr Šimánek, Jaroslav Bukovský, Pavel Kotlář
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Jiskra Humpolec (JM), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Kokory (SM)
kompletní výsledky zde