Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

467) 48. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A
pořadatel ZČ OSK
hřiště Plzeň-Újezd
termín 28.9.2022
Pořadí
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
2. KNH Litvínov (SČ)
3. Sokol Bakov n/J. (StČ)
4. TJ Přeštice B (ZČ)
kompletní výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E
pořadatel KNH Litvínov pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Koldum Litvínov hala Žatec hala Humpolec hala Pustějov
termín 8.1.2023 termín 14.1.2023 termín 7.1.2023 termín 14.1.2023
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1. TJ Žatec (SČ) 1. Sokol Ostopovice (JM) 1. TJ Pustějov (SM)
2. TJ S. Ejpovice (ZČ) 2. TJ Sp.Modřany (StČ) 2. KNH MS Brno (JM) 2. TJ Stará Ves n/O. (SM)
3. TJ S. Kyšice (ZČ) 3. Baník Most NH (SČ) 3. 1.NH Brno (JM) 3. SSK Vítkovice (SM)
4. TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4. Sokol Tymákov B (ZČ) 4. TJ Jiskra Humpolec (JM) 4. Sokol Dobruška B (VČ)
5. KNH Litvínov (SČ) 5. KNH Chomutov (SČ) 5. Draken Brno (JM) 5. TJ Chropyně (VČ)
    6. SK Autonot Jihlava (JM)  
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Plzeň-Bory hala Brno hala Pustějov
termín 11.2.2023 termín 4.2.2023 termín 4.2.2023 termín 4.2.2023
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
Sokol Tymákov (ZČ) TJ Příchovice (ZČ) Sokol Krčín (VČ) TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
TJ Nýřany (ZČ) TJ Přeštice (ZČ) 1.NH Brno (JM) SK Studénka (SM)
TJ S.Nezvěstice (ZČ) TJ Avia Čakovice (StČ) Sokol Dobruška (VČ) Sokol Svinov (SM)
TJ Plzeň-Újezd (ZČ) TJ Žatec (SČ) Sokol Ostopovice (JM) TJ Pustějov (SM)
TJ S. Ejpovice (ZČ) TJ Sp.Modřany (StČ) KNH MS Brno (JM) TJ Stará Ves n/O. (SM)

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J Semifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Pustějov
termín 4.3.2023 termín 25.2.2022
Účastníci: Účastníci:
1.postupující ze sk.F 1.postupující ze sk.H
2.postupující ze sk.F 2.postupující ze sk.H
1.postupující ze sk.G 1.postupující ze sk.I
2.postupující ze sk.G 2.postupující ze sk.I

F) FINÁLE

pořadatel SM OSK
hala Pustějov
termín 18.-19.3.2023
Účastníci:
1.postupující ze sk.J
2.postupující ze sk.J
1.postupující ze sk.K
2.postupující ze sk.K