Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

ČECHY-MORAVA 2014 - Širší nominace

Publikováno: 28.5.2014

Jednotliví reprezentační trenéři zveřejnili širší nominace reprezentačních výběrů pro letošní mezizemské utkání Čechy - Morava, které se uskuteční 29. června v Opatovicích nad Labem.

ŽENY:

ČECHY   MORAVA
Brankářky:   Brankářky:
DUŠKOVÁ Marie TJ Spartak Modřany   ŠNAJDROVÁ Ivana TJ Pustějov
HOUHOVÁ Barbora Sokol Tymákov   ZELEZNIKOVÁ Maria             Sokol Svinov
ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice   KLIMENTOVÁ Lucie TJ S. Rokytnice
Obránkyně:   Obránkyně:
FIALOVÁ Lenka Sokol Blovice   PETROŠOVÁ Monika TJ Pustějov
MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín   ČERNÁ Petra SK Studénka
MRÁKOTOVÁ Lucie Sokol Bakov n/J.   DRESLEROVÁ Veronika TJ Pustějov
PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov   HRADILÍKOVÁ Eva TJ S. Rokytnice
PŮTOVÁ Martina Sokol Tymákov   NEZVALOVÁ Kamila              TJ S. Rokytnice
SCHNEIDEROVÁ Lucie TJ Šroubárna Žatec   PŘIKRYLOVÁ Martina             TJ S. Rokytnice
VÁCLAVIKOVÁ Lucie TJ Božkov   KOHOUTKOVÁ Jana Sokol Svinov
VIZINGROVÁ Kristýna TJ Přeštice   JANOŠÍKOVÁ Michaela Sokol Svinov
Útočnice:   Útočnice:
BENDOVÁ Petra Sokol Tymákov   KRATOCHVÍLOVÁ Alice           TJ S. Rokytnice
BITTNEROVÁ Michaela Sokol Tymákov   JURTÍKOVÁ Pavla               TJ Chropyně
HENCLOVÁ Andrea Sokol Dobruška   POLÁŠKOVÁ Marie TJ Chropyně
JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice   MACHAČOVÁ Gabriela TJ S. Rokytnice
LAŠTOVIČKOVÁ Petra Sokol Dobruška   KRČMÁŘOVÁ Kristýna SK Studénka
LEVOROVÁ Jolana TJ Příchovice   SANYTRÁKOVÁ Hana SK Studénka
TITLOVÁ Monika Sokol Krčín   BENEŠOVÁ Klára Sokol Svinov
ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov   ŠVECOVÁ Monika SSK Vítkovice
ŽIVNÁ Jitka TJ Přeštice   STRNIŠŤOVÁ Kateřina Sokol Svinov
      HURTÍKOVÁ Marcela TJ S. Vracov
      LACHOVÁ Karolína Sokol Svinov
      PAVLÍKOVÁ Jana TJ S. Rokytnice
Trenérky:   Trenéři:
LAŠTOVIČKOVÁ Božena Sokol Dobruška   PISCH Petr TJ Pustějov
ŠMÍDLOVÁ Vendula Sokol Tymákov   MALENDA Antonín TJ S. Rokytnice

MUŽI:

ČECHY   MORAVA
Brankáři:   Brankáři:
POSPÍŠIL Vladimír    TJ S. Opatovice  n/L .   MÜHLHANDL David 1.NH Brno
MAJER Václav           Sokol Tymákov   ŠAJTAR David Sokol Albrechtičky
CHMELÍK Tomáš       TJ Přeštice   ŠTĚPÁN Jan Sokol Svinov
BROŽ Jiří TJ DIOSS Nýřany   ŠIMEČEK Radek TJ S. Pustějov
Obránci:   Obránci:
POČÁTECKÝ Pavel      TJ Plzeň – Újezd    PISCH Jiří TJ S. Pustějov
JANEBA Lukáš            TJ Avia Čakovice   SANYTRÁK Lukáš SK Studénka
KŘOVÁK Jiří TJ S. Opatovice  n/L .   HUDEČEK Marek KNH MS Brno
DANIELKA Zdeněk    TJ S. Záluží   NĚMČÁK Oldřich TJ S. Nelešovice
BAŽANT Martin         TJ S. Nezvěstice   BOTKO Ondřej Draken Brno
ŠMÍD David               Sokol Tymákov   FILÍPEK Zdeněk 1.NH Brno
HAJŽMAN Tomáš      TJ Přeštice   MUSIL Jan 1.NH Brno
LEUGNER Martin      Sokol Krčín                         LAKATOŠ Tomáš Sokol Svinov
Útočníci:   Útočníci:
BENEDA Ladislav     TJ Plzeň – Újezd    ULRYCH Tomáš 1.NH Brno
TITL Pavel                  TJ Plzeň – Újezd    PETR Jan 1.NH Brno
GABRIEL Marek          TJ DIOSS Nýřany   SILBER Boleslav SK Studénka
NACHTMAN Marek   TJ DIOSS Nýřany   SILBER Pavel SK Studénka
BITTNER Zdeněk       TJ S. Opatovice  n/L .   ŠAFÁŘ Martin KNH MS Brno
PEŠEK Jiří                 TJ S. Stará Huť   RICHTER Pavel SK Studénka
KYDLÍČEK Pavel         TJ Přeštice   BENEŠ Vojtěch Sokol Svinov
SEDLÁK Pavel           TJ Plzeň – Újezd    TOMÁNEK Jiří TJ S. Vracov
KROFT Luboš              Sokol Tymákov   KUBÁČEK Jan TJ S. Pustějov
ŠILHÁNEK Lukáš       TJ S. Nezvěstice   MICHALUS Marek SSK Vítkovice
KOC Karel       TJ S. Nezvěstice      
Trenéři:   Trenéři:
BEŠTA Jaroslav TJ Plzeň – Újezd    BENEŠ Milan Sokol Svinov
BRADA Václav TJ DIOSS Nýřany   ROSENZWEIG Petr SK Studénka

Autor: admin

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.