Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

ČECHY-MORAVA 2014 - Užší nominace

Publikováno: 21.6.2014

Jednotliví reprezentační trenéři zveřejnili užší nominace reprezentačních výběrů pro letošní mezizemské utkání Čechy - Morava, které se uskuteční 29. června v Opatovicích nad Labem.

ŽENY:

ČECHY   MORAVA
Brankářky:   Brankářky:
m.n.h. DUŠKOVÁ Marie TJ Spartak Modřany   ŠNAJDROVÁ Ivana TJ Pustějov
ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice   KLIMENTOVÁ Lucie TJ S. Rokytnice
Obránkyně:   Obránkyně:
FIALOVÁ Lenka Sokol Blovice   PETROŠOVÁ Monika TJ Pustějov
MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín   ČERNÁ Petra SK Studénka
m.n.h. PŮTOVÁ Martina Sokol Tymákov   NEZVALOVÁ Kamila              TJ S. Rokytnice
VÁCLAVÍKOVÁ Lucie TJ Božkov   DRESLEROVÁ Veronika TJ Pustějov
VIZINGROVÁ Kristýna TJ Přeštice   HRADILÍKOVÁ Eva TJ S. Rokytnice
Útočnice:   Útočnice:
m.n.h. BENDOVÁ Petra Sokol Tymákov   POLÁŠKOVÁ Marie TJ Chropyně
BITTNEROVÁ Michaela Sokol Tymákov   JURTÍKOVÁ Pavla               TJ Chropyně
JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice   PAVLÍKOVÁ Jana TJ S. Rokytnice
m.n.h. LAŠTOVIČKOVÁ Petra Sokol Dobruška   KRČMÁŘOVÁ Kristýna SK Studénka
LEVOROVÁ Jolana TJ Příchovice   SANYTRÁKOVÁ Hana SK Studénka
ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov   LACHOVÁ Karolína Sokol Svinov
ŽIVNÁ Jitka TJ Přeštice   STRNIŠŤOVÁ Kateřina Sokol Svinov
      BENEŠOVÁ Klára Sokol Svinov
Náhradnice:   Náhradnice:
MRÁKOTOVÁ Lucie Sokol Bakov n/J.   JANOŠÍKOVÁ Michaela Sokol Svinov
PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov   KOHOUTKOVÁ Jana Sokol Svinov
TITLOVÁ Monika Sokol Krčín   ŠVECOVÁ Monika SSK Vítkovice
Trenérky:   Trenéři:
m.n.h. LAŠTOVIČKOVÁ Božena Sokol Dobruška   PISCH Petr TJ Pustějov
ŠMÍDLOVÁ Vendula Sokol Tymákov   MALENDA Antonín TJ S. Rokytnice

MUŽI:

ČECHY   MORAVA
Brankáři:   Brankáři:
MAJER Václav           Sokol Tymákov   m.n.h. MÜHLHANDL David 1.NH Brno
CHMELÍK Tomáš       TJ Přeštice   ŠTĚPÁN Jan Sokol Svinov
    ŠIMEČEK Radek TJ S. Pustějov
Obránci:   Obránci:
POČÁTECKÝ Pavel      TJ Plzeň – Újezd    PISCH Jiří TJ S. Pustějov
JANEBA Lukáš            TJ Avia Čakovice   SANYTRÁK Lukáš SK Studénka
KŘOVÁK Jiří TJ S. Opatovice  n/L .   LAKATOŠ Tomáš Sokol Svinov
DANIELKA Zdeněk    TJ S. Záluží   m.n.h. MUSIL Jan 1.NH Brno
LEUGNER Martin      Sokol Krčín        BOTKO Ondřej Draken Brno
HAJŽMAN Tomáš      TJ Přeštice   m.n.h. FILÍPEK Zdeněk 1.NH Brno
Útočníci:   Útočníci:
m.n.h. BENEDA Ladislav     TJ Plzeň – Újezd    ULRYCH Tomáš 1.NH Brno
m.n.h. TITL Pavel                  TJ Plzeň – Újezd    m.n.h. PETR Jan 1.NH Brno
GABRIEL Marek          TJ DIOSS Nýřany   SILBER Boleslav SK Studénka
NACHTMAN Marek   TJ DIOSS Nýřany   TOMÁNEK Jiří TJ S. Vracov
ŠILHÁNEK Lukáš       TJ S. Nezvěstice   ŠAFÁŘ Martin KNH MS Brno
m.n.h. PEŠEK Jiří                 TJ S. Stará Huť   MICHALUS Marek SSK Vítkovice
KOC Karel       TJ S. Nezvěstice   BENEŠ Vojtěch Sokol Svinov
Náhradníci:   Náhradníci:
POSPÍŠIL Vladimír    TJ S. Opatovice  n/L .   HUDEČEK Marek KNH MS Brno
ŠMÍD David           Sokol Tymákov   KUBÁČEK Jan TJ S. Pustějov
BAŽANT Martin       TJ S. Nezvěstice      
BITTNER Zdeněk       TJ S. Opatovice  n/L .      
SEDLÁK Pavel           TJ Plzeň – Újezd       
Trenéři:   Trenéři:
BEŠTA Jaroslav TJ Plzeň – Újezd    BENEŠ Milan Sokol Svinov
m.n.h. BRADA Václav TJ DIOSS Nýřany   ROSENZWEIG Petr SK Studénka

Autor: admin

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.