Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

40. ročník Českého poháru muži

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A Základní kolo sk. B
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hřiště TJ S. Kyšice 28.9 .2013 hřiště TJ Chropyně 28.9.2013
Pořadí: Pořadí:
1. TJ S. Kyšice (ZČ) 1. TJ S. Osek n/B. (SM)
2. NH Řevnice B (StČ) 2. Draken Brno B (JM)
3. TJ Litohlavy (ZČ) 3. TJ Chropyně (SM)
-- TJ Vřeskovice (ZČ) 4. TJ S. Vracov (JM)

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D
pořadatel StČ OSK pořadatel ZČ OSK
hala Řevnice 11.1.2014 hala Plzeň-Borská pole 11.1.2014
Pořadí: Pořadí:
1. TJ S. Podlázky-Dalovice (StČ) 1. TJ S. Kyšice (ZČ)
2. TJ Šroubárna Žatec (SČ) 2. TJ S. Ejpovice (ZČ)
3. NH Řevnice A (StČ) 3. NH Řevnice B (StČ)
4. TJ Jiskra Raspenava (SČ) 4. Baník Most NH (SČ)
5. TJ Všenice (ZČ) 5. TJ S. Záluží (ZČ)
Osmifinále sk. E Osmifinále sk. F
pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala GiTy Brno 18.1.2014 hala Troubky u Přerova 25.1.2014
Pořadí: Pořadí:
1. KNH Moravská Slavia Brno (JM) 1. SK NH Veselí n/M. (JM)
2. Draken Brno A (JM) 2. SSK Vítkovice (SM)
3. Sokol Dobruška (VČ) 3. TJ S. Rokytnice (SM)
4. SK Autonot Jihlava (JM) 4. TJ S. Osek n/B. (SM)
5. TJ Jiskra Humpolec (JM) 5. Sokol Albrechtičky (SM)
6. TJ S. Podhorní Újezd (VČ) 6. Draken Brno B (JM)

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK
hala Plzeň–Borská pole 25.1.2014 hala Plzeň–Borská pole 18.1.2014
Pořadí: Pořadí:
1. TJ S. Podlázky-Dalovice (StČ) 1. Sokol Tymákov (ZČ)
2. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
3. TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3. TJ Přeštice (ZČ)
4. TJ Avia Čakovice (StČ) 4. TJ S. Ejpovice (ZČ)
5. TJ Šroubárna Žatec (SČ) 5. TJ S. Kyšice (ZČ)
Čtvrtfinále sk. I Čtvrtfinále sk. J
pořadatel VČ OSK pořadatel SM OSK
hala Náchod 8.2.2014 hala Stará Ves n/O. 8.2.2014
Pořadí: Pořadí:
1. 1.NH Brno (JM) 1. SK NH Veselí n/M. (JM)
2. Sokol Krčín (VČ) 2. SSK Vítkovice (SM)
3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ) 3. SK Studénka (SM)
4. Draken Brno A (JM) 4. Sokol Svinov (SM)
5. KNH Moravská Slavia Brno (JM) 5. TJ Stará Ves n/O. (SM)

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. K Semifinále sk. L
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole 22.2.2014 hala Pustějov 15.3.2014
Pořadí: Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1. 1.NH Brno (JM)
2. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 2. SSK Vítkovice (SM)
3. TJ S. Podlázky-Dalovice (StČ) 3. Sokol Krčín (VČ)
4. Sokol Tymákov (ZČ) 4. SK NH Veselí n/M. (JM)

E) FINÁLE (více zde)

pořadatel SM OSK
hala Pustějov 29.-30.3.2014
Pořadí:
1. TJ DIOSS Nýřany (ZČ)
2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
3. 1.NH Brno (JM)
4. SSK Vítkovice (SM)