Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

Mezizemská utkání ČECHY - MORAVA 2021 - ROKYTNICE 18. - 19. 9. 2021

Publikováno: 20.9.2021

Mezizemská utkání ČECHY - MORAVA 2021 - ROKYTNICE 18. - 19. 9. 2021

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2021 uskutečnila v neděli 19. září na hřišti oddílu národní házené Tělocvičné jednoty Sokol Rokytnice v severomoravské oblasti. Kromě utkání výběrů dospělých byly pro letošní rok do hlavního programu zařazeny rovněž výběrová utkání Východ-Západ juniorů a juniorek. Součástí hlavního nedělního programu mezizemských utkání bylo rovněž vyhlášení výsledků ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře desetiletí 2010-2019 a výsledků diváckého hlasování o hráčské osobnosti desetiletí 2010-2019.

Více informací naleznete ZDE

Plakát akce ke stažení ZDE

Hlavní program:

Neděle 19. září 2021

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2021 – Rokytnice
Čas Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
09:00 reprezentační utkání juniorek VÝCHOD – ZÁPAD 21 : 21 (8 : 9) Zimmermann L., Bittner L.
10:30 reprezentační utkání juniorů VÝCHOD – ZÁPAD 22 : 28 (10 : 16) Adámek J., Přikryl M.
12:00 reprezentační utkání žen VÝCHOD – ZÁPAD 11 : 25 (3 : 11) Zimmermann L., Bittner L.
13:30 reprezentační utkání mužů MORAVA – ČECHY 14 : 16 (8 : 8) Adámek J., Přikryl M.

.

Doprovodný program:

Sobota 18. září 2021

Přípravná utkání reprezentačních výběrů Moravy / Východu
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
12:30 Rokytnice juniorky Východ – juniorky výběr SM oblasti 27 : 13 (11 : 3) Adámek J.
14:00 Rokytnice junioři Východ – junioři výběr SM oblasti 18 : 19 (10 : 11) Přikryl M.
15:30 Rokytnice ženy Východ – ženy Sokol Rokytnice 21 : 10 (11 : 7) Adámek J., Přikryl M.
17:00 Rokytnice muži Morava – muži Sokol Rokytnice 28 : 16 (15 : 8) Adámek J., Přikryl M.
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Čech / Západu
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
12:30 Kokory juniorky Západ – juniorky Kokory 34 : 11 (19 : 5) Bittner L.
14:00 Kokory junioři Západ – junioři výběr SM oblasti 40 : 9 (21 : 4) Bittner L, Zimmermann L.
15:30 Kokory ženy Západ – ženy výběr SM+JM oblasti 28 : 6 (14 : 3) Zimmermann L.
17:00 Kokory muži Čechy – muži výběr SM+JM oblasti 31 : 12 (14 : 4) Bittner L, Zimmermann L.
Přátelské mezizemské utkání Čechy – Morava „LEGENDY“
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
18:00 Nelešovice utkání legend Morava – Čechy 17 : 17 ( 7 : 8 ) Kuchařík M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.