Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Mistrovství a Pohár ČR mládeže pro rok 2017

Publikováno: 26.6.2017

Mistrovství a Pohár ČR mládeže pro rok 2017

O uplynulém víkendu byly odehrány poslední turnaje Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže pro rok 2017.

Mistrovství ČR 2017 * MLADŠÍ ŽÁCI * 23.-25.6.2017 * Žatec

pořadí: 1.TJ Božkov (ZČ), 2.SK Studénka (SM), 3.TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 4.TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5.NH Řevnice (StČ), 6.SK Autonot Jihlava (JM)

Mistrovství ČR 2017 * MLADŠÍ ŽAČKY * 23.-25.6.2017 * Dobruška

pořadí: 1.TJ Přeštice (ZČ), 2.TJ Miroslav (JM), 3.Sokol Dobruška (VČ), 4.KNH Litvínov (SČ), 5.TJ Stará Huť (StČ), 6.TJ S. Osek n/B. (SM)

Mistrovství ČR 2017 * STARŠÍ ŽÁCI * 16.-18.6.2017 * Krčín

pořadí: 1.TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2.SK Studénka (SM), 3.Sokol Krčín (VČ), 4.Draken Brno (JM), 5.KNH Litvínov (SČ), 6.Sokol Bakov (StČ)

Mistrovství ČR 2017 * STARŠÍ ŽAČKY * 16.-18.6.2017 * Přeštice

pořadí: 1.TJ Přeštice (ZČ), 2.Sokol Krčín (VČ), 3.Sokol Bakov (StČ), 4.SK Studénka (SM), 5.KNH Litvínov (SČ), 6.TJ Miroslav (JM)

Mistrovství ČR 2017 * DOROSTENCI * 23.-25.6.2017 * Studénka

pořadí: 1.TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2.SK Studénka (SM), 3.Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za JM), 4.Sokol Dobruška (VČ), 5.TJ Spartak Modřany (StČ), 6.Baník Most NH (SČ)

Mistrovství ČR 2017 * DOROSTENKY * 23.-25.6.2017 * Vracov

pořadí: 1.TJ S. Vracov (JM), 2.Sokol Krčín (VČ), 3.TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 4.TJ Chropyně (SM), 5.Sokol Bakov (StČ), 6.TJ Šroubárna Žatec (SČ)

.

Pohár ČR 2017 * MLADŠÍ ŽÁCI * 23.-25.6.2017 * Tymákov

pořadí: 1.TJ Přeštice (ZČ), 2.TJ Chropyně (SM), 3.TJ S. Kyšice (ZČ – náhradník za StČ), 4.Draken Brno (JM), 5.Sokol Krčín (VČ – náhradník za SČ), 6.Sokol Dobruška (VČ), 7.Sokol Tymákov (pořadatel)

Pohár ČR 2017 * MLADŠÍ ŽAČKY * 23.-25.6.2017 * Svinov

pořadí: 1.TJ S. Vracov (JM), 2.Sokol Krčín (VČ), 3.TJ S. Nezvěstice (ZČ), 4.Baník Most (SČ), 5.Sokol Svinov (SM), 6.Sokol Bakov (StČ)

Pohár ČR 2017 * STARŠÍ ŽÁCI * 16.-18.6.2017 * Modřany

pořadí: 1.TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2.TJ Spartak Modřany (pořadatel), 3.TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4.TJ S. Osek n/B. (SM – náhradník za JM), 5.TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 6.Sokol Svinov (SM), 7.NH Řevnice (StČ)

Pohár ČR 2017 * STARŠÍ ŽAČKY * 16.-18.6.2017 * Stará Ves n/O.

pořadí: 1.Sokol Tymákov (ZČ), 2.Draken Brno (JM), 3.TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4.TJ S. Březno (StČ), 5.TJ Stará Ves n/O. (SM), 6.TJ Lázně Bělohrad (VČ)

Pohár ČR 2017 * DOROSTENCI * 23.-25.6.2017 * Stará Ves n/O.

pořadí: 1.TJ Stará Ves n/O. (SM), 2.Sokol Svinov (SM – náhradník za ZČ), 3.TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4.Sokol Krčín (VČ), 5.TJ Chopyně (SM – náhradník za JM)

Pohár ČR 2017 * DOROSTENKY * 23.-25.6.2017 * Modřany

pořadí: 1.TJ Stará Ves n/O. (SM), 2.Sokol Svinov (SM – náhraník za VČ), 3.Sokol Tymákov (ZČ), 4.KNH Litvínov (SČ), 5.SK Autonot Jihlava (JM), 6.TJ Spartak Modřany (pořadatel), 7.KNH Spoje Praha (StČ)

.

Více informací k Mistrovství ČR mládeže včetně výsledků naleznete ZDE
Více informací k Poháru ČR mládeže včetně výsledků naleznete ZDE

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.