Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2018 - AKTUALIZACE

Publikováno: 20.3.2018

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2018 - AKTUALIZACE

Výkonný výbor SNH projednal informace a návrhy komise mládeže SNH ve věci přihlášených zájemců o pořadatelství mládežnických akcí a následně schválil změny v přidělení pořadatelství celostátních akcí mládeže v roce 2018.

Mistrovství České republiky 2018

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 22.-24.6.2018 Draken Brno jihomoravská
mladší žačky 22.-24.6.2018 TJ Žatec severočeská
starší žáci 15.-17.6.2018 SK Studénka severomoravská
starší žačky 15.-17.6.2018 TJ Spartak Modřany středočeská
dorostenci 22.-24.6.2018 Sokol Stupno západočeská
dorostenky 22.-24.6.2018 Sokol Krčín východočeská

Pohár České republiky 2018

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 22.-24.6.2018 Sokol Dobruška východočeská
mladší žačky 22.-24.6.2018 Sokol Tymákov západočeská
starší žáci 15.-17.6.2018 TJ S. Kyšice západočeská
starší žačky 15.-17.6.2018 TJ S Osek n/B. severomoravská
dorostenci 22.-24.6.2018 TJ DIOSS Nýřany západočeská
dorostenky 22.-24.6.2018 Sokol Tymákov (hráno v Blovicích) západočeská

Celostátní Zimní halový pohár mládeže 2018

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci sobota 17.3.2018 Sokol Krčín Česká Skalice východočeská
mladší žačky neděle 18.3.2018 Sokol Tymákov Bolevec západočeská
starší žáci neděle 11.3.2018 SK Studénka Pustějov severomoravská
starší žačky neděle 4.3.2018 TJ Chropyně Troubky severomoravská

Zimní liga mládeže 2018 – DOROSTENCI

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 11.2.2018 SK Studénka Pustějov severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B sobota 3.2.2018 NH Řevnice Řevnice středočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 4.2.2018 TJ Žatec Žatec severočeská
semifinále východ – sk.D neděle 25.2.2018 SK Studénka Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 25.2.1018 Baník Most NH Most severočeská
finále pátek-sobota 30.-31.3.2018 KNH Chomutov Spořice severočeská

Zimní liga mládeže 2018 – DOROSTENKY

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A NEHRAJE SE
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 28.1.2018 Baník Most NH Most severočeská
čtvrtfinále západ – sk.C sobota 3.2.2018 Sokol Tymákov Bolevec západočeská
semifinále východ – sk.D1 sobota 27.1.2018 Draken Brno Brno-Bohunice jihomoravská
semifinále východ – sk.D2 sobota 24.2.2018 TJ Stará Ves n/O. Stará Ves n/O. severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 25.2.2018 Sokol Tymákov Bolevec západočeská
finále pátek-sobota 30.-31.3.2018 Sokol Tymákov Bolevec západočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.