Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2019 jsou kompletní!

Publikováno: 10.1.2019

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2019 jsou kompletní!

V uplynulých dnech byla úspěšně ukončena jednání s potencionálními pořadateli a přidělení pořadatelství celostátní akcí mládeže v roce 2019 bylo uzavřeno. Finále Zimní ligy dorostenek se uskuteční v termínu 16.-17.3.2019 v Žatci.

Zimní liga mládeže 2019 – DOROSTENCI

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A sobota 9.2.2019 SK Studénka Pustějov severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B sobota 19.1.2019 VČ OSK Lázně Bělohrad východočeská
čtvrtfinále západ – sk.C sobota 16.2.2019 Baník Most NH Most severočeská
semifinále východ – sk.D sobota 9.3.2019 SK Studénka Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 3.3.1019 Sokol Krčín Lázně Bělohrad východočeská
finále sobota-neděle 30.-31.3.2019 SM OSK Pustějov severomoravská

Zimní liga mládeže 2019 – DOROSTENKY

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A sobota 26.1.2019 TJ Chropyně Troubky severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 17.2.2019 KNH Spoje Praha Spoje Praha středočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 17.2.2019 TJ Žatec SZEŠ Žatec severočeská
semifinále východ – sk.D sobota 9.3.2019 TJ Stará Ves n/O. Stará Ves n/O. severoravská
semifinále západ – sk.E sobota 2.3.2019 SK Plzeň-Bolevec Bolevec západočeská
finále sobota-neděle 16.-17.3.2019 TJ Žatec Sever Žatec severočeská

Zimní halové mistrovství mládeže 2019

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci sobota 16.3.2019 TJ Litohlavy Rokycany západočeská
mladší žačky sobota 16.3.2019 SK Studénka Pustějov severomoravská
starší žáci sobota 23.3.2019 SK Studénka Pustějov severomoravská
starší žačky neděle 24.3.2019 KNH Litvínov Litvínov severočeská

Mistrovství České republiky 2019

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 21.-23.6.2019 SK Studénka severomoravská
mladší žačky 21.-23.6.2019 TJ S. Nezvěstice západočeská
starší žáci 14.-16.6.2019 TJ Božkov západočeská
starší žačky 14.-16.6.2019 TJ S. Vracov jihomoravská
dorostenci 21.-23.6.2019 Sokol Krčín východočeská
dorostenky 21.-23.6.2019 Sokol Bakov n/J. středočeská

Pohár České republiky 2019

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 21.-23.6.2019 Baník Most NH severočeská
mladší žačky 21.-23.6.2019 TJ Miroslav jihomoravská
starší žáci 14.-16.6.2019 TJ Avia Čakovice středočeská
starší žačky 14.-16.6.2019 Sokol Tymákov západočeská
dorostenci 21.-23.6.2019 Sokol Dobruška východočeská
dorostenky 21.-23.6.2019 KNH Litvínov severočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.