Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2022

Publikováno: 28.12.2021

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2022

Výkonný výbor SNH při jednání rozšířeném o zástupce jednotlivých OSK projednal informace a návrhy komise mládeže SNH ve věci mládežnických soutěží a přihlášených zájemců o pořadatelství mládežnických akcí v roce 2022. Výkonný výbor SNH, potažmo komise mládeže, děkuje všem žadatelům za projevený zájem o pořadatelství. Zároveň vyzývá neuspokojené zájemce i ostatní oddíly a kluby NH, aby se případně přihlásili o pořadatelství neobsazené celostátní akce mládeže, Finále Zimního halového mistrovství ČR dorostenců.

Vzhledem k aktuální situaci byly schváleny mládežnické soutěže v následujících formátech:

  • zimní halové soutěže ve všech mládežnických kategoriích, tzn. včetně dorostu, budou odehrány ve formátu finálového turnaje Zimního halového mistrovství ČR, kterému budou předcházet kvalifikační turnaje v jednotlivých oblastech, počet a forma kvalifikačních turnajů je plně v kompetenci jednotlivých OSK
  • letní Mistrovství a Poháry ČR budou odehrány ve stejném formátu jako v předchozích dvou letech, tzn. s příjezdem v pátek a začátkem turnaje v pátek odpoledne, ukončení v neděli odpoledne
  • pro rok 2022 nebude vypsán Superpohár mládeže v žádné kategorii
  • v rámci utkání Čechy – Morava 2022 bude sehráno rovněž výběrové utkání juniorek a juniorů

Zimní halové mistrovství mládeže 2022

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci sobota 26.3.2022 TJ Žatec SZEŠ Žatec severočeská
mladší žačky sobota 26.3.2022 Sokol Tymákov Plzeň-Bolevec západočeská
starší žáci sobota 12.3.2022 TJ Litohlavy Rokycany západočeská
starší žačky sobota 19.3.2022 KNH Litvínov Litvínov severočeská
dorostenci ??? neobsazeno ??? ???
dorostenky sobota 12.3.2022 Sokol Tymákov Plzeň-Bolevec západočeská

Mistrovství České republiky 2022

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 17.-19.6.2022 SK Studénka severomoravská
mladší žačky 17.-19.6.2022 TJ S. Nezvěstice západočeská
starší žáci 10.-12.6.2022 Sokol Stupno západočeská
starší žačky 10.-12.6.2022 TJ Stará Huť středočeská
dorostenci 17.-19.6.2022 TJ Božkov západočeská
dorostenky 17.-19.6.2022 TJ S. Vracov jihomoravská

Pohár České republiky 2022

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 17.-19.6.2022 TJ Chropyně severomoravská
mladší žačky 17.-19.6.2022 Sokol Svinov severomoravská
starší žáci 10.-12.6.2022 Sokol Tymákov západočeská
starší žačky 10.-12.6.2022 TJ Plzeň-Újezd západočeská
dorostenci 17.-19.6.2022 Sokol Krčín východočeská
dorostenky 17.-19.6.2022 Sokol Dobruška východočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.