Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

Výsledky ligových soutěží z prodlouženého víkendu 26. - 28. 9. 2020

Publikováno: 28.9.2020

Výsledky ligových soutěží hraných o prodlouženém víkendu 26. až 28. září 2020.

1. LIGA MUŽŮ více zde
26 27.09.2020 14,30 TJ Přeštice DIOSS Nýřany 22 : 21 ( 9 : 11 ) Hejl Z.
66 27.09.2020 16,00 TJ S. Podlázky Avia Čakovice 19 : 20 ( 10 : 10 ) Erhart M.
                     
31 28.09.2020 14,00 TJ S.Nezvěstice Avia Čakovice 19 : 11 ( 11 : 4 ) Zadražil S.
32 28.09.2020 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 15 : 19 ( 6 : 9 ) Malý J.
33 28.09.2020 10,45 TJ Příchovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
34 28.09.2020 15,00 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 14 : 14 ( 5 : 9 ) Maiwaelder J.
35 28.09.2020 15,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 11 ( 8 : 7 ) Fišer F.
36 28.09.2020 10,30 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 14 : 14 ( 5 : 7 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
419 27.09.2020 10,30 Jiskra Raspenava Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
420 28.09.2020 9,30 TJ Sp.Modřany Baník Most NH 16 : 19 ( 7 : 12 ) Bláha J.
421 28.09.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 8 : 16 ( 4 : 6 ) Šimice V.
422 28.09.2020 14,30 TJ Všenice TJ Žatec 21 : 15 ( 9 : 6 ) Kalčík Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
642 26.9.2020 10,30 1. NH Brno Sokol Ostopovice 15 : 16 ( 8 : 8 ) Cedidlo J.
                     
618 28.09.2020 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 27 : 16 ( 16 : 10 ) Bittner L.
619 28.09.2020 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 14 : 13 ( 7 : 8 ) Jurtík P.
620 28.09.2020 15,00 SSK Vítkovice Draken Brno 13 : 8 ( 4 : 4 ) Ziegler M.
621 28.09.2020 14,30 SKNH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 17 : 13 ( 8 : 8 ) Černý J.
622 28.09.2020 14,00 1. NH Brno TJ Pustějov 14 : 10 ( 6 : 6 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
215 28.09.2020 16,00 Sokol Tymákov Baník Most NH 25 : 6 ( 12 : 2 ) Adámek J.
216 28.09.2020 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 6 : 14 ( 1 : 6 ) Leinweber C.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
222 27.09.2020 15,30 KNH Chomutov TJ Sp.Modřany 12 : 17 ( 7 : 7 ) Sýkora T.
                     
235 28.09.2020 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 14 : 14 ( 8 : 9 ) Jíra P.
236 28.09.2020 16,00 TJ Přeštice KNH Chomutov 19 : 12 ( 10 : 7 ) Jáneš L.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
255 28.09.2020 14,30 TJ Pustějov Sportklub Náchod 13 : 8 ( 7 : 6 ) Navrátilová N
256 28.09.2020 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 33 : 16 ( 13 : 9 ) Bittner L.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
267 26.09.2020 10,45 TJ S. Vracov S.Opatovice n/L 11 : 25 ( 4 : 15 ) Václavik A.
                     
275 28.09.2020 10,45 TJ S. Vracov Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
276 28.09.2020 13,30 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 17 : 15 ( 10 : 8 ) Fišer F.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.