Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z prodlouženého víkendu 29. 4. - 1. 5. 2017

Publikováno: 1.5.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 29. 4. - 1. 5. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
97 30.4.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 14 : 18 ( 4 : 7 ) Václavek J.
98 30.4.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 25 : 19 ( 12 : 9 ) Baumruk J.
99 30.4.2017 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 22 : 18 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
100 30.4.2017 15,00 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 24 : 17 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
101 30.4.2017 14,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Rokytnice 18 : 14 ( 10 : 5 ) Váca J.
102 30.4.2017 11,00 Sokol Krčín 1. NH Brno 18 : 13 ( 7 : 7 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
473 30.4.2017 10,45 TJ Litohlavy DIOSS Nýřany B 19 : 21 ( 11 : 10 ) Adámek J.
475 30.4.2017 11,30 TJ Šroub. Žatec Jiskra Raspenava 20 : 18 ( 10 : 11 ) Martínek V.
476 30.4.2017 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 20 : 21 ( 8 : 12 ) Bešta J.
477 30.4.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 20 : 20 ( 10 : 10 ) Jíra P.
478 30.4.2017 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Záluží 22 : 17 ( 13 : 7 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
673 30.4.2017 14,30 Sokol Kokory SKNH Veselí n/M 13 : 21 ( 5 : 8 ) Jurtík P.
674 30.4.2017 11,00 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 19 : 11 ( 9 : 6 ) Malý J.
675 30.4.2017 10,00 TJ S. Podh.Újezd TJ S. Ostopovice 23 : 20 ( 11 : 11 ) Bittner L.
676 30.4.2017 14,15 TJ S. Osek n/B SK Studénka 22 : 18 ( 14 : 7 ) Ziegler M.
677 30.4.2017 10,30 Sokol Svinov Draken Brno 24 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
678 30.4.2017 9,00 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 22 : 22 ( 7 : 11 ) Gorpiel L.
                     
671 1.5.2017 15,00 SK Studénka Sokol Svinov 13 : 12 ( 8 : 4 ) Paško P.
1. LIGA ŽEN více zde
249 29.4.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice 17 : 19 ( 8 : 12 ) Cedidlo J.
250 29.4.2017 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Příchovice 13 : 17 ( 7 : 8 ) Maiwaelder
251 29.4.2017 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 21 : 21 ( 10 : 9 ) Bukovský J.
252 29.4.2017 16,00 Sokol Krčín TJ Šroub. Žatec 28 : 20 ( 14 : 9 ) Malý J.
                     
253 30.4.2017 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 17 : 26 ( 9 : 10 ) Maiwaelder
254 30.4.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Příchovice 10 : 17 ( 4 : 6 ) Gorpiel L.
255 30.4.2017 9,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 16 : 22 ( 9 : 14 ) Bukovský J.
256 30.4.2017 9,30 Sokol Dobruška TJ Šroub. Žatec 28 : 15 ( 16 : 7 ) Malý J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
825 30.4.2017 14,00 TJ Stará Huť Sokol Tymákov B 11 : 27 ( 4 : 14 ) Jáneš L.
826 30.4.2017 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 19 ( 10 : 9 ) Hejl Z.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
925 30.4.2017 14,00 TJ S. Podlázky TJ Spartak Modřany 22 : 14 ( 10 : 7 ) Jezbera V.
926 30.4.2017 9,00 TJ S.Opatovice n/L Sport klub Náchod 13 : 13 ( 6 : 6 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.