Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z týdne 26. 8. - 1. 9. 2019

Publikováno: 1.9.2019

Výsledky ligových soutěží hraných v týdnu od 26. srpna do 1. září 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 01.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 23 : 14 ( 11 : 4 ) Václavik A.
8 01.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Svinov 19 : 18 ( 11 : 8 ) Ziegler M.
9 01.09.2019 16,00 TJ S. Podlázky SK Studénka 21 : 12 ( 11 : 4 ) Adámek J.
10 01.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 14 : 16 ( 8 : 10 ) Kult L.
11 01.09.2019 11,30 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 21 : 21 ( 13 : 10 ) Baumruk J.
12 01.09.2019 10,45 TJ Příchovice TJ S. Nezvěstice 19 : 18 ( 10 : 13 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
401 01.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany Jiskra Raspenava 23 : 17 ( 12 : 7 ) Bláha J.
402 01.09.2019 15,00 TJ Žatec Baník Most NH 13 : 14 ( 7 : 7 ) Zimmermann
403 01.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 11 : 16 ( 5 : 5 ) Malý J.
404 01.09.2019 16,00 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 19 : 19 ( 7 : 11 ) Rauch P.
405 01.09.2019 14,00 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 19 : 15 ( 9 : 4 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
606 01.09.2019 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ S.Osek n/B 18 : 18 ( 10 : 12 ) Jurtík P.
607 01.09.2019 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 19 : 18 ( 11 : 9 ) Přikryl M.
608 01.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 15 : 12 ( 10 : 6 ) Černý J.
609 01.09.2019 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 21 : 16 ( 11 : 9 ) Šimánek P.
610 01.09.2019 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 16 : 19 ( 10 : 8 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
207 28.08.2019 17,30 Sokol Tymákov A Sokol Tymákov B 32 : 12 ( 15 : 5 ) Jíra P.
                     
208 31.08.2019 10,00 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice A 11 : 30 ( 5 : 15 ) Plaček R.
                     
202 01.09.2019 17,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 23 : 20 ( 11 : 9 ) Leinweber C.
209 01.09.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice B 11 : 23 ( 4 : 12 ) Šimice V.
210 01.09.2019 10,30 KNH Chomutov Sokol Bakov n/J 15 : 21 ( 3 : 11 ) Sýkora T.
211 01.09.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 8 : 20 ( 2 : 6 ) Kult L.
212 01.09.2019 11,00 TJ Sp.Modřany Sokol Blovice 18 : 21 ( 9 : 11 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
807 31.08.2019 16,00 S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 24 : 20 ( 18 : 14 ) Barabáš M.
                     
808 01.09.2019 15,00 Sportklub Náchod Sokol Krčín 17 : 18 ( 12 : 6 ) Bittner L.
809 01.09.2019 9,00 S.Opatovice n/L TJ S. Vracov 24 : 10 ( 17 : 4 ) Václavik A.
810 01.09.2019 10,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 18 : 12 ( 11 : 6 ) Beran M.
811 01.09.2019 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 15 : 14 ( 7 : 9 ) Navrátilová
812 01.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 17 : 13 ( 11 : 10 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.