Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 1. - 2. 9. 2018

Publikováno: 2.9.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 1. - 2. září 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 1.9.2018 16,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 15 : 14 ( 9 : 7 ) Kalčík Z.
                     
8 2.9.2018 14,30 Sokol Tymákov A TJ Žatec A 23 : 14 ( 13 : 6 ) Leinweber C
9 2.9.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 18 : 13 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
10 2.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice A SK Studénka 18 : 12 ( 10 : 7 ) Bittner L.
11 2.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 26 : 23 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
12 2.9.2018 16,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 18 : 18 ( 10 : 10 ) Jančík P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
406 2.9.2018 11,00 Jiskra Raspenava Baník Most NH 15 : 18 ( 11 : 8 ) Beran M.
407 2.9.2018 13,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec B 20 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
408 2.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 20 : 28 ( 12 : 14 ) Zimmermann
409 2.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 17 : 25 ( 10 : 12 ) Plaček R.
410 2.9.2018 16,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 9 : 20 ( 5 : 13 ) Jáneš L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
654 1.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B SK NH Veselí n/M 13 : 9 ( 7 : 4 ) Bittner L.
                     
607 2.9.2018 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 22 : 26 ( 13 : 12 ) Václavik A.
608 2.9.2018 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 27 : 11 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
609 2.9.2018 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 16 : 20 ( 8 : 7 ) Václavik A.
610 2.9.2018 15,00 Sokol Svinov SSK Vítkovice 17 : 16 ( 9 : 10 ) Václavek J.
611 2.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O SK NH Veselí n/M 14 : 15 ( 4 : 9 ) Jurtík P.
612 2.9.2018 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Rokytnice B 15 : 15 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde
205 1.9.2018 10,00 TJ Přeštice A Sokol Tymákov A 10 : 21 ( 5 : 14 ) Kalčík Z.
                     
206 2.9.2018 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 15 : 9 ( 11 : 5 ) Baumruk J.
207 2.9.2018 14,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 13 : 26 ( 8 : 12 ) Jančík P.
208 2.9.2018 9,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 24 : 9 ( 11 : 3 ) Ziegler M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
809 1.9.2018 11,30 TJ Přeštice B Sokol Tymákov B 16 : 12 ( 6 : 3 ) Kalčík Z.
                     
805 2.9.2018 16,00 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 25 : 16 ( 13 : 7 ) Jíra P.
806 2.9.2018 9,30 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 18 : 15 ( 9 : 6 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
914 1.9.2018 15,00 Sportklub Náchod SK Studénka 15 : 20 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
                     
904 2.9.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 23 : 19 ( 12 : 12 ) Oweis K.
905 2.9.2018 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 23 : 15 ( 10 : 7 ) Václavek J.
906 2.9.2018 12,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 16 : 22 ( 8 : 10 ) Bukovský J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.