Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Zimní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 10. - 11. 9. 2022

Publikováno: 11.9.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 10. a 11. září 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 10.09.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 20 : 14 ( 12 : 9 ) Sýkora T.
14 10.09.2022 16,00 TJ Nýřany Sokol Svinov 21 : 12 ( 10 : 4 ) Adámek J.
15 10.09.2022 16,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 22 : 22 ( 11 : 13 ) Hejl Z.
16 10.09.2022 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 21 : 13 ( 9 : 5 ) Maiwaelder J.
17 10.09.2022 12,30 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 26 : 28 ( 8 : 13 ) Málek Jos.
18 10.09.2022 15,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 21 : 25 ( 10 : 12 ) Rauch P.
19 11.09.2022 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Svinov 18 : 14 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
20 11.09.2022 10,30 TJ Nýřany SK Studénka 21 : 16 ( 12 : 7 ) Adámek J.
21 11.09.2022 11,00 TJ S. Kyšice Sokol Krčín 18 : 18 ( 9 : 6 ) Leinweber C.
22 11.09.2022 11,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 19 : 18 ( 11 : 9 ) Maiwaelder J.
23 11.09.2022 11,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 19 : 19 ( 10 : 9 ) Rauch P.
24 11.09.2022 11,50 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 32 : 31 ( 17 : 10 ) Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
406 11.09.2022 13,30 TJ Všenice Sokol Tymákov B 17 : 17 ( 8 : 8 ) Štengl M.
407 11.09.2022 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 18 : 19 ( 10 : 10 ) Beran M.
408 11.09.2022 15,30 Baník Most NH KNH Litvínov 20 : 17 ( 10 : 8 ) Martínek V.
409 11.09.2022 12,30 TJ Sp. Modřany KNH Chomutov 29 : 14 ( 15 : 6 ) Málek Jos.
410 11.09.2022 15,00 TJ Žatec Sokol Bakov n/J 31 : 13 ( 16 : 6 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
606 10.09.2022 15,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 18 : 13 ( 4 : 7 ) Černý M.
607 10.09.2022 15,30 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 20 : 12 ( 10 : 8 ) Jurtík P.
615 10.09.2022 16,00 KNH MS Brno Draken Brno 20 : 15 ( 10 : 6 ) Hruška J.
608 11.09.2022 16,00 TJ Pustějov TJ Chropyně 20 : 9 ( 12 : 4 ) Ziegler M.
609 11.09.2022 10,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 24 : 15 ( 10 : 5 ) Ziegler M.
610 11.09.2022 11,00 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 19 ( 13 : 11 ) Jurtík P.
611 11.09.2022 10,30 Draken Brno Autonot Jihlava 26 : 13 ( 13 : 5 ) Černý M.
612 11.09.2022 10,30 KNH MS Brno TJ J. Humpolec 22 : 18 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk. A více zde
210 10.09.2022 16,00 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 32 : 12 ( 17 : 5 ) Souček P.
211 10.09.2022 13,30 Baník Most NH Sokol Bakov n/J 13 : 20 ( 9 : 11 ) Plaček R.
204 11.09.2022 14,00 TJ Přeštice Sokol Bakov n/J 23 : 13 ( 10 : 7 ) Malý J.
205 11.09.2022 9,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 11 : 17 ( 4 : 8 ) Málek Jos.
206 11.09.2022 9,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 17 : 23 ( 8 : 13 ) Málek Jan
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
240 10.09.2022 15,00 KNH Spoje Praha Sokol Tymákov 13 : 39 ( 2 : 21 ) Fišer F.
241 10.09.2022 14,30 Spartak Modřany Sokol Blovice 18 : 22 ( 9 : 9 ) Gřes J.
242 10.09.2022 16,00 TJ S. Nezvěstice KNH Litvínov 14 : 16 ( 5 : 8 ) Sýkora T.
234 11.09.2022 10,00 KNH Spoje Praha Sokol Blovice 10 : 31 ( 5 : 18 ) Fišer F.
235 11.09.2022 9,30 Sokol Tymákov KNH Litvínov 29 : 9 ( 16 : 4 ) Maiwaelder J.
236 11.09.2022 11,00 Spartak Modřany TJ S. Nezvěstice 17 : 23 ( 8 : 15 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.C+D více zde
265 10.09.2022 16,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 13 : 19 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
267 10.09.2022 14,30 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 27 : 14 ( 13 : 6 ) Václavik A.
268 10.09.2022 14,30 Sokol Krčín TJ Chropyně 18 : 17 ( 7 : 9 ) Malý J.
281 11.09.2022 14,30 TJ Pustějov TJ Stará Ves n/O 13 : 10 ( 5 : 5 ) Ziegler M.
282 11.09.2022 9,30 Sokol Dobruška TJ S. Vracov 24 : 14 ( 12 : 7 ) Rauch P.
283 11.09.2022 10,00 HK Hlinsko v Č. TJ Chropyně 31 : 27 ( 17 : 14 ) Václavik A.
284 11.09.2022 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 21 : 13 ( 13 : 5 ) Zimmermann L.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.