Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 11. - 12. 5. 2019

Publikováno: 12.5.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 11. - 12. května 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
103 11.5.2019 16,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice n/L 25 : 26 ( 13 : 13 ) Zadražil S.
104 11.5.2019 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 20 : 11 ( 9 : 5 ) Bukovský J.
105 11.5.2019 13,30 TJ Žatec A TJ Avia Čakovice 13 : 20 ( 6 : 10 ) Baumruk J.
107 11.5.2019 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov A 21 : 22 ( 11 : 11 ) Václavek J.
108 11.5.2019 16,00 Sokol Rokytnice A TJ S. Nezvěstice 15 : 14 ( 6 : 9 ) Šimánek P.
                     
109 12.5.2019 11,30 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 25 : 20 ( 11 : 10 ) Malý J.
110 12.5.2019 11,45 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 19 : 18 ( 6 : 8 ) Adámek J.
112 12.5.2019 10,00 TJ Žatec A TJ S. Podlázky 17 : 21 ( 8 : 11 ) Jáneš L.
113 12.5.2019 8,30 Sokol Rokytnice A Sokol Tymákov A 15 : 15 ( 10 : 6 ) Schmidt O.
114 12.5.2019 10,30 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 22 : 22 ( 14 : 14 ) Václavik A.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
466 11.5.2019 14,00 TJ Příchovice Jiskra Raspenava 31 : 15 ( 15 : 5 ) Plaček R.
467 11.5.2019 14,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 13 : 17 ( 6 : 8 ) Malý J.
468 11.5.2019 16,00 TJ Všenice TJ Žatec B 24 : 12 ( 14 : 8 ) Šimice V.
469 11.5.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 19 : 23 ( 7 : 12 ) Martínek V.
470 11.5.2019 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 12 : 14 ( 7 : 7 ) Jíra P.
                     
471 12.5.2019 11,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 21 : 18 ( 9 : 9 ) Jíra P.
472 12.5.2019 9,30 TJ Příchovice Baník Most NH 23 : 15 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
473 12.5.2019 10,30 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 23 : 16 ( 14 : 8 ) Kult L.
474 12.5.2019 9,30 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 24 : 17 ( 12 : 8 ) Plaček R.
475 12.5.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 17 : 20 ( 12 : 13 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
679 11.5.2019 16,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 20 : 16 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
680 11.5.2019 16,00 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 20 : 17 ( 11 : 9 ) Kotlář P.
681 11.5.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 22 : 16 ( 12 : 6 ) Václavik A.
682 11.5.2019 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 13 : 22 ( 5 : 10 ) Bláha J,
683 11.5.2019 16,00 Draken Brno SK NH Veselí n/M 15 : 15 ( 6 : 8 ) Hejl Z.
684 11.5.2019 16,00 KNH MS Brno Sokol Rokytnice B 15 : 6 ( 6 : 3 ) Rauch P.
                     
685 12.5.2019 10,30 Sokol Svinov 1. NH Brno 19 : 8 ( 8 : 4 ) Kotlář P.
686 12.5.2019 11,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 15 : 8 ( 9 : 5 ) Václavek J.
687 12.5.2019 10,30 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 16 : 11 ( 10 : 8 ) Bláha J.
688 12.5.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 16 : 24 ( 6 : 15 ) Jurtík P.
689 12.5.2019 10,30 Draken Brno Sokol Rokytnice B 14 : 8 ( 7 : 3 ) Rauch P.
690 12.5.2019 10,30 KNH MS Brno SK NH Veselí n/M 14 : 21 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
1. LIGA ŽEN více zde
257 12.5.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 19 : 18 ( 10 : 10 ) Zadražil S.
258 12.5.2019 12,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice A 13 : 12 ( 7 : 8 ) Šimánek P.
259 12.5.2019 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 22 : 22 ( 12 : 11 ) Beran M.
260 12.5.2019 15,00 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 13 : 16 ( 6 : 8 ) Baumruk J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
840 12.5.2019 14,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec 15 : 12 ( 7 : 4 ) Zadražil S.
841 12.5.2019 13,00 TJ Přeštice B TJ S. Ejpovice 21 : 14 ( 8 : 8 ) Malý J.
842 12.5.2019 11,00 TJ Sp.Modřany Sokol Bakov n/J 11 : 14 ( 3 : 6 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
952 11.5.2019 14,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 15 : 18 ( 9 : 9 ) Václavek J.
                     
940 12.5.2019 12,15 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 19 : 18 ( 11 : 13 ) Kotlář P.
941 12.5.2019 10,00 Sportklub Náchod S.Opatovice n/L 13 : 16 ( 5 : 8 ) Černý M.
942 12.5.2019 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 12 : 6 ( 5 : 3 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.