Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 11. - 12. 9. 2021

Publikováno: 12.9.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 11. a 12. září 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 11.09.2021 14,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 14 : 18 ( 8 : 9 ) Adámek J.
14 11.09.2021 14,00 Sokol Rokytnice TJ Avia Čakovice 17 : 16 ( 8 : 4 ) Kratochvíl M.
15 11.09.2021 16,00 S.Opatovice n/L TJ Příchovice 21 : 23 ( 9 : 12 ) Václavek J.
16 11.09.2021 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 24 : 21 ( 13 : 11 ) Rauch P.
17 11.09.2021 16,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 19 : 14 ( 9 : 6 ) Malý J.
18 11.09.2021 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Svinov 21 : 21 ( 11 : 11 ) Jíra P.
                     
19 12.09.2021 10,30 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 20 : 19 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
20 12.09.2021 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov A 13 : 19 ( 6 : 9 ) Maiwaelder J.
21 12.09.2021 10,30 S.Opatovice n/L TJ Přeštice 22 : 18 ( 14 : 11 ) Rauch P.
22 12.09.2021 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 31 : 24 ( 18 : 12 ) Václavek J.
23 12.09.2021 10,30 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 19 : 12 ( 7 : 7 ) Martínek V.
24 12.09.2021 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Svinov 19 : 22 ( 9 : 12 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
405 11.09.2021 15,30 Baník Most NH TJ Všenice 13 : 17 ( 7 : 7 ) Martínek V.
406 11.09.2021 13,30 KNH Chomutov TJ Plzeň-Litice 19 : 14 ( 10 : 9 ) Janák M.
                     
407 12.09.2021 12,00 KNH Chomutov TJ Všenice 13 : 15 ( 9 : 9 ) Pham D.
408 12.09.2021 11,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 20 : 10 ( 9 : 3 ) Kult L.
409 12.09.2021 8,30 TJ S. Ejpovice TJ Sp. Modřany 19 : 13 ( 9 : 6 ) Zimmermann L
410 12.09.2021 12,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov B 15 : 9 ( 9 : 4 ) Zimmermann L
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
606 11.09.2021 16,00 TJ Pustějov Sokol Ostopovice 18 : 20 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
                     
607 12.09.2021 11,00 TJ Pustějov TJ J. Humpolec 19 : 13 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
608 12.09.2021 11,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 22 : 12 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
609 12.09.2021 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 14 : 14 ( 10 : 7 ) Přikryl M.
610 12.09.2021 10,30 KNH MS Brno TJ Chropyně 21 : 9 ( 11 : 5 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
207 12.09.2021 14,00 TJ S. Nezvěstice KNH Litvínov 18 : 19 ( 10 : 10 ) Bláha J.
208 12.09.2021 16,00 Sokol Tymákov Baník Most NH 36 : 8 ( 16 : 2 ) Jíra P.
209 12.09.2021 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Avia Čakovice 34 : 12 ( 18 : 7 ) Doležal J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
232 11.09.2021 12,30 Spartak Modřany KNH Chomutov 16 : 16 ( 7 : 7 ) Gřes J.
                     
236 12.09.2021 16,00 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 13 : 18 ( 9 : 9 ) Janák M.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
270 11.09.2021 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Vracov 23 : 9 ( 11 : 4 ) Leugner M.
                     
255 12.09.2021 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 30 : 21 ( 15 : 10 ) Navrátilová N.
256 12.09.2021 15,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 15 : 20 ( 7 : 11 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
276 11.09.2021 14,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 30 : 14 ( 14 : 7 ) Rauch P.
                     
277 12.09.2021 12,15 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 13 : 16 ( 8 : 4 ) Přikryl M.
278 12.09.2021 12,30 Sokol Krčín Sokol Svinov 22 : 9 ( 11 : 5 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.