Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 12. - 13. 5. 2018

Publikováno: 13.5.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 12. - 13. 5. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
103 12.5.2018 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 24 : 24 ( 14 : 13 ) Bittner L.
104 12.5.2018 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 17 : 11 ( 6 : 6 ) Váca J.
105 12.5.2018 13,30 SKNH Veselí n/M TJ Přeštice 16 : 26 ( 9 : 13 ) Ziegler M.
106 12.5.2018 14,30 Sokol Krčín DIOSS Nýřany A 17 : 13 ( 7 : 9 ) Bukovský J.
107 12.5.2018 15,00 TJ Žatec A SSK Vítkovice 16 : 15 ( 8 : 6 ) Rauch P.
108 12.5.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Rokytnice 21 : 19 ( 12 : 6 ) Adámek J.
                     
109 13.5.2018 11,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Tymákov 26 : 23 ( 13 : 12 ) Václavek J.
110 13.5.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 16 : 16 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
111 13.5.2018 10,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 23 ( 13 : 10 ) Bukovský J.
112 13.5.2018 11,00 SKNH Veselí n/M DIOSS Nýřany A 11 : 11 ( 6 : 5 ) Maiwaelder J.
113 13.5.2018 8,30 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 24 : 18 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
114 13.5.2018 8,30 TJ Žatec A Sokol Rokytnice 9 : 19 ( 5 : 9 ) Malý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
479 12.5.2018 16,30 TJ Žatec B TJ S. Kyšice 12 : 21 ( 7 : 11 ) Rauch P.
480 12.5.2018 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Malý J.
481 12.5.2018 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 21 : 19 ( 13 : 9 ) Baumruk J.
482 12.5.2018 12,05 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 23 : 6 ( 12 : 3 ) Zadražil S.
483 12.5.2018 15,30 TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 26 : 22 ( 13 : 13 ) Plaček R.
484 12.5.2018 14,00 TJ Vřeskovice DIOSS Nýřany B 24 : 16 ( 12 : 10 ) Jíra P.
                     
485 13.5.2018 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 21 : 17 ( 6 : 7 ) Beran M.
486 13.5.2018 13,00 TJ Žatec B TJ S. Ejpovice 20 : 21 ( 12 : 12 ) Malý J.
487 13.5.2018 11,55 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 26 : 15 ( 16 : 7 ) Kult L.
488 13.5.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Litohlavy 18 : 11 ( 9 : 6 ) Jáneš L.
489 13.5.2018 9,30 TJ Příchovice DIOSS Nýřany B 25 : 16 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
490 13.5.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Plzeň-Litice 26 : 18 ( 16 : 8 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
679 12.5.2018 16,00 Jiskra Humpolec Draken Brno 20 : 18 ( 10 : 7 ) Leinweber C.
680 12.5.2018 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 16 : 15 ( 10 : 9 ) Gorpiel L.
681 12.5.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 29 : 21 ( 15 : 10 ) Přikryl M.
682 12.5.2018 13,00 TJ S.Podh.Újezd SK Studénka 11 : 13 ( 6 : 8 ) Šimánek P.
683 12.5.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 23 : 19 ( 11 : 9 ) Kuchařík M.
684 12.5.2018 16,00 Sokol Svinov 1. NH Brno 20 : 13 ( 12 : 7 ) Jurtík P.
                     
685 13.5.2018 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 18 : 19 ( 13 : 11 ) Ziegler M.
686 13.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 14 : 15 ( 8 : 7 ) Váca J.
687 13.5.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd TJ S. Osek n/B 28 : 16 ( 17 : 7 ) Bláha J.
688 13.5.2018 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 18 : 14 ( 9 : 4 ) Přikryl M.
689 13.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 19 : 10 ( 10 : 6 ) Paško P.
690 13.5.2018 10,30 Sokol Svinov Sokol Kokory 18 : 16 ( 9 : 9 ) Gorpiel L.
1. LIGA ŽEN více zde
273 12.5.2018 15,30 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 24 : 5 ( 12 : 2 ) Hejl Z.
275 12.5.2018 13,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 15 : 20 ( 10 : 11 ) Přikryl M.
                     
274 13.5.2018 10,45 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 19 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
276 13.5.2018 10,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Újezd 14 : 23 ( 7 : 14 ) Malý J.
277 13.5.2018 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 11 : 13 ( 5 : 9 ) Paško P.
283 13.5.2018 10,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 15 ( 13 : 6 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
840 13.5.2018 11,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 16 : 10 ( 4 : 3 ) Šimice V.
841 13.5.2018 11,00 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 23 : 13 ( 18 : 3 ) Hejl Z.
842 13.5.2018 14,30 KNH Litvínov SK Chomutov NH 17 : 20 ( 10 : 10 ) Beran M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
940 13.5.2018 10,00 Sportklub Náchod Draken Brno 22 : 15 ( 10 : 8 ) Kotlář P.
941 13.5.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 27 : 20 ( 15 : 11 ) Bláha J.
942 13.5.2018 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Svinov 27 : 20 ( 15 : 8 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.