Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 12. - 13. 9. 2020

Publikováno: 14.9.2020

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 12. až 13. září 2020.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 12.09.2020 16,00 TJ S.Nezvěstice S.Opatovice n/L 21 : 21 ( 9 : 9 ) Rauch P.
14 12.09.2020 16,00 DIOSS Nýřany Sokol Krčín 27 : 27 ( 13 : 16 ) Zadražil S.
15 12.09.2020 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 25 : 18 ( 17 : 9 ) Malý J.
16 12.09.2020 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 23 : 21 ( 13 : 11 ) Václavek J.
17 12.09.2020 16,00 Sokol Svinov Avia Čakovice 23 : 15 ( 12 : 5 ) Ziegler M.
18 12.09.2020 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov A 18 : 19 ( 9 : 10 ) Přikryl M.
                     
19 13.09.2020 10,30 TJ S.Nezvěstice Sokol Krčín 24 : 23 ( 14 : 11 ) Adámek J.
20 13.09.2020 10,30 DIOSS Nýřany S.Opatovice n/L 25 : 22 ( 13 : 13 ) Rauch P.
21 13.09.2020 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 18 : 12 ( 11 : 5 ) Sýkora T.
22 13.09.2020 10,45 TJ Příchovice Sokol Rokytnice 18 : 16 ( 10 : 7 ) Václavek J.
23 13.09.2020 10,30 SK Studénka Avia Čakovice 17 : 20 ( 8 : 9 ) Maiwaelder J.
24 13.09.2020 10,30 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 15 : 21 ( 7 : 9 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
406 12.09.2020 16,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 28 : 11 ( 14 : 4 ) Jíra P.
407 12.09.2020 14,30 TJ S.Ejpovice Baník Most NH 19 : 23 ( 9 : 12 ) Hejl Z.
                     
408 13.09.2020 14,30 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 29 : 16 ( 14 : 8 ) Jíra P.
409 13.09.2020 8,45 TJ S.Ejpovice Jiskra Raspenava 24 : 10 ( 11 : 4 ) Suchý V.
410 13.09.2020 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 20 : 18 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
411 13.09.2020 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Všenice 16 : 20 ( 7 : 11 ) Černý M.
412 13.09.2020 10,30 TJ Žatec TJ Plzeň-Litice nedohráno Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
606 12.09.2020 15,30 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 13 : 18 ( 6 : 9 ) Černý J.
607 12.09.2020 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 15 : 19 ( 6 : 10 ) Beran M.
                     
608 13.09.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 17 : 16 ( 10 : 8 ) Václavik A.
609 13.09.2020 10,30 Sokol Dobruška KNH MS Brno 19 : 10 ( 8 : 5 ) Beran M.
610 13.09.2020 10,30 TJ S. Osek n/B Draken Brno 20 : 20 ( 15 : 13 ) Jurtík P.
611 13.09.2020 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 24 : 10 ( 12 : 7 ) Ziegler M.
612 13.09.2020 15,00 TJ Pustějov SKNH Veselí n/M 14 : 11 ( 4 : 5 ) Navrátilová N.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
205 13.09.2020 10,00 Baník Most NH Sokol Tymákov 6 : 34 ( 3 : 20 ) Kult L.
206 13.09.2020 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 21 : 9 ( 14 : 5 ) Adámek J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
225 13.09.2020 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 16 : 9 ( 11 : 3 ) Černý M.
226 13.09.2020 10,15 KNH Chomutov TJ Přeštice 16 : 26 ( 8 : 16 ) Fišer F.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
245 13.09.2020 10,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 12 : 7 ( 6 : 4 ) Kotlář P.
246 13.09.2020 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 23 : 29 ( 13 : 16 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
268 12.09.2020 14,15 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 18 : 19 ( 9 : 11 ) Ziegler M.
270 12.09.2020 16,00 Sokol Krčín TJ S. Vracov 31 : 22 ( 16 : 9 ) Jáneš L.
                     
265 13.09.2020 13,30 Sokol Svinov TJ S. Vracov 17 : 17 ( 5 : 8 ) Přikryl M.
266 13.09.2020 14,00 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 18 : 22 ( 6 : 10 ) Erhart M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.