Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 14. - 15. 10. 2017

Publikováno: 15.10.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 14. - 15. 10. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 14.10.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 18 : 18 ( 9 : 8 ) Malý J.
56 14.10.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L DIOSS Nýřany A 22 : 21 ( 10 : 11 ) Václavek J.
57 14.10.2017 15,00 TJ Žatec A SKNH Veselí n/M 17 : 15 ( 6 : 8 ) Rauch P.
58 14.10.2017 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 20 : 19 ( 11 : 10 ) Baumruk J.
59 14.10.2017 16,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 26 : 21 ( 14 : 14 ) Slavík V.
60 14.10.2017 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice 22 : 18 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
                     
61 15.10.2017 11,00 TJ S. Podlázky DIOSS Nýřany A 29 : 21 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
62 15.10.2017 11,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 20 : 19 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
63 15.10.2017 11,30 TJ Žatec A Sokol Krčín 17 : 15 ( 8 : 10 ) Váca J.
64 15.10.2017 9,00 TJ Plzeň-Újezd SKNH Veselí n/M 23 : 22 ( 11 : 9 ) Zadražil S.
65 15.10.2017 11,55 Sokol Tymákov Sokol Rokytnice 13 : 13 ( 6 : 5 ) Adámek J.
66 15.10.2017 8,30 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 17 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
455 14.10.2017 16,00 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 25 : 20 ( 16 : 9 ) Šimice V.
456 14.10.2017 13,30 TJ S. Ejpovice DIOSS Nýřany B 21 : 17 ( 12 : 8 ) Adámek J.
457 14.10.2017 16,30 TJ Žatec B TJ Všenice 19 : 21 ( 8 : 11 ) Rauch P.
458 14.10.2017 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 19 : 21 ( 5 : 9 ) Jíra P.
459 14.10.2017 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Příchovice 14 : 28 ( 7 : 14 ) Plaček R.
460 14.10.2017 12,30 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 23 : 23 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
                     
461 15.10.2017 11,00 TJ S. Kyšice DIOSS Nýřany B 26 : 20 ( 16 : 11 ) Plaček R.
462 15.10.2017 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 18 : 12 ( 10 : 5 ) Slavík V.
463 15.10.2017 13,00 TJ Žatec B TJ Litohlavy 14 : 21 ( 8 : 13 ) Váca J.
464 15.10.2017 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 22 : 19 ( 10 : 7 ) Rauch P.
465 15.10.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Vřeskovice 18 : 21 ( 10 : 13 ) Bešta J.
466 15.10.2017 11,55 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 22 : 21 ( 12 : 8 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
655 14.10.2017 16,00 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 17 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
656 14.10.2017 16,00 KNH MS Brno 1. NH Brno 22 : 15 ( 9 : 7 ) Gorpiel L.
657 14.10.2017 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 23 : 16 ( 9 : 7 ) Leinweber C.
658 14.10.2017 15,30 Sokol Ostopovice SK Studénka 24 : 26 ( 10 : 12 ) Václavík A.
659 14.10.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 21 : 18 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
660 14.10.2017 13,00 TJ S.Podh.Újezd Sokol Svinov 22 : 25 ( 11 : 15 ) Hejl Z.
                     
661 15.10.2017 11,00 Draken Brno 1. NH Brno 25 : 17 ( 12 : 9 ) Gorpiel L.
662 15.10.2017 10,30 KNH MS Brno Sokol Kokory 22 : 19 ( 10 : 10 ) Václavík A.
663 15.10.2017 10,30 Jiskra Humpolec SK Studénka 17 : 17 ( 8 : 7 ) Bláha J.
664 15.10.2017 10,15 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 20 : 18 ( 13 : 10 ) Ziegler M.
665 15.10.2017 11,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 22 : 10 ( 9 : 4 ) Hejl Z.
666 15.10.2017 9,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O 27 : 23 ( 10 : 13 ) Malý J.
1. LIGA ŽEN více zde
226 14.10.2017 16,00 TJ Přeštice TJ Stará Ves n/O 17 : 11 ( 7 : 5 ) Bukovský J.
                     
237 15.10.2017 11,00 TJ Příchovice TJ Stará Ves n/O 16 : 12 ( 8 : 3 ) Bukovský J.
238 15.10.2017 9,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Újezd 9 : 19 ( 5 : 8 ) Váca J.
239 15.10.2017 9,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 13 : 25 ( 6 : 12 ) Sýkora T.
240 15.10.2017 12,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 20 : 14 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
825 14.10.2017 10,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 22 : 15 ( 11 : 4 ) Doležal J.
                     
826 15.10.2017 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 15 : 11 ( 7 : 1 ) Šimice V.
827 15.10.2017 14,30 KNH Litvínov SK Chomutov NH 19 : 15 ( 10 : 9 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
925 15.10.2017 10,00 Sportklub Náchod Draken Brno 18 : 9 ( 11 : 2 ) Kotlář P.
926 15.10.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 19 : 16 ( 12 : 4 ) Václavek J.
927 15.10.2017 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Svinov 20 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.