Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 15. - 16. 10. 2016

Publikováno: 16.10.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 15. - 16. 10. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 15.10.2016 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 18 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
56 15.10.2016 16,00 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 19 : 17 ( 9 : 5 ) Sýkora T.
57 15.10.2016 13,45 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 17 : 10 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
58 15.10.2016 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 23 : 22 ( 10 : 11 ) Jáneš L.
59 15.10.2016 16,00 1. NH Brno TJ Avia Čakovice 17 : 21 ( 9 : 9 ) Kotlář P.
60 15.10.2016 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 19 : 19 ( 10 : 10 ) Bittner L.
                     
61 16.10.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice n/L 23 : 16 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
62 16.10.2016 11,30 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 24 : 20 ( 12 : 10 ) Slavík V.
63 16.10.2016 11,55 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 22 : 23 ( 12 : 12 ) Maiwaelder
64 16.10.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Erhart M.
65 16.10.2016 10,30 1. NH Brno TJ Plzeň-Újezd 16 : 28 ( 7 : 15 ) Václavek J.
66 16.10.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
455 15.10.2016 16,00 DIOSS Nýřany B TJ S. Kyšice 21 : 17 ( 9 : 8 ) Jančík P.
456 15.10.2016 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 19 : 19 ( 8 : 10 ) Slavík V.
457 15.10.2016 14,00 TJ Příchovice Baník Most NH 28 : 20 ( 17 : 10 ) Jíra P.
458 15.10.2016 14,00 TJ Vřeskovice TJ Šroub. Žatec 25 : 27 ( 10 : 13 ) Adámek J.
459 15.10.2016 16,00 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T. 21 : 24 ( 10 : 12 ) Rauch P.
460 15.10.2016 15,00 TJ S. Záluží Jiskra Raspenava 29 : 23 ( 16 : 11 ) Hejl Z.
                     
461 16.10.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ S. Ejpovice 27 : 16 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
462 16.10.2016 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Kyšice 17 : 19 ( 10 : 8 ) Rauch P.
463 16.10.2016 9,15 TJ Příchovice TJ Šroub. Žatec 21 : 22 ( 12 : 13 ) Hejl Z.
464 16.10.2016 11,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 28 : 17 ( 16 : 9 ) Jančík P.
465 16.10.2016 11,45 TJ Všenice Jiskra Raspenava 28 : 19 ( 15 : 10 ) Adámek J.
466 16.10.2016 10,30 TJ S. Záluží Sp.Rožmitál p/T. 17 : 17 ( 11 : 10 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
655 15.10.2016 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Svinov 20 : 22 ( 9 : 10 ) Přikryl M.
656 15.10.2016 11,00 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 16 : 17 ( 9 : 9 ) Erhart M.
657 15.10.2016 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 9 : 15 ( 4 : 8 ) Maiwaelder
658 15.10.2016 16,00 SK Studénka TJ S. Podh.Újezd 25 : 19 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
659 15.10.2016 16,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 23 : 9 ( 10 : 3 ) Václavek J.
660 15.10.2016 16,00 KNH MS Brno TJ S. Ostopovice 22 : 14 ( 14 : 6 ) Šimánek P.
                     
661 16.10.2016 10,15 SKNH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 22 : 19 ( 9 : 9 ) Přikryl M.
662 16.10.2016 11,00 Sokol Kokory Sokol Svinov 16 : 17 ( 5 : 10 ) Jurtík P.
663 16.10.2016 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S. Podh.Újezd 22 : 16 ( 12 : 6 ) Jáneš L.
664 16.10.2016 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 21 : 18 ( 13 : 8 ) Ziegler M.
665 16.10.2016 10,30 Draken Brno TJ S. Ostopovice 17 : 11 ( 6 : 2 ) Šimánek P.
666 16.10.2016 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 24 : 9 ( 12 : 5 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
231 15.10.2016 14,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 17 : 17 ( 11 : 9 ) Bittner L.
                     
233 16.10.2016 13,30 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 16 : 25 ( 10 : 11 ) Slavík V.
234 16.10.2016 11,00 TJ Příchovice TJ Šroub. Žatec 28 : 21 ( 16 : 9 ) Hejl Z.
235 16.10.2016 9,30 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 16 : 13 ( 8 : 8 ) Beran M.
236 16.10.2016 10,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 23 : 10 ( 14 : 4 ) Bittner L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
817 16.10.2016 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 15 : 15 ( 9 : 8 ) Kult L.
818 16.10.2016 10,30 SK Chomutov NH TJ Stará Huť 22 : 12 ( 11 : 6 ) Bláha J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
913 16.10.2016 14,30 TJ S.Podlázky Sport klub Náchod 21 : 16 ( 11 : 6 ) Václavík A.
917 16.10.2016 14,00 TJ S.Opatovice n/L Spartak Modřany 19 : 11 ( 9 : 8 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.