Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 15. - 16. 10. 2022

Publikováno: 16.10.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 15. a 16. října 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 15.10.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 14 : 18 ( 7 : 9 ) Hejl Z.
56 15.10.2022 16,00 TJ Nýřany Sokol Dobruška 17 : 13 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
57 15.10.2022 16,00 SK Studénka TJ S. Kyšice 17 : 14 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
58 15.10.2022 16,00 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 19 : 19 ( 9 : 9 ) Maiwaelder J.
59 15.10.2022 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 11 : 16 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
60 15.10.2022 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 17 ( 9 : 12 ) Zimmermann L.
61 16.10.2022 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Dobruška 20 : 12 ( 9 : 7 ) Hejl Z.
62 16.10.2022 10,30 TJ Nýřany TJ S. Podlázky 17 : 13 ( 11 : 8 ) Adámek J.
63 16.10.2022 10,30 SK Studénka Sokol Tymákov A 16 : 21 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
64 16.10.2022 10,30 Sokol Svinov TJ S. Kyšice 23 : 19 ( 11 : 12 ) Maiwaelder J.
65 16.10.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 16 : 16 ( 9 : 11 ) Gorpiel L.
66 16.10.2022 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 22 : 17 ( 13 : 9 ) Zimmermann L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
446 15.10.2022 16,00 TJ Všenice TJ Sp. Modřany 22 : 18 ( 10 : 14 ) Adámek J.
447 15.10.2022 14,30 Sokol Tymákov B Sokol Bakov n/J 19 : 11 ( 12 : 5 ) Souček P.
448 15.10.2022 15,00 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 19 : 19 ( 8 : 10 ) Martínek V.
449 15.10.2022 14,30 KNH Chomutov TJ Plzeň-Litice 20 : 30 ( 11 : 16 ) Rauch P.
450 15.10.2022 12,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Újezd 20 : 16 ( 11 : 8 ) Rauch P.
451 16.10.2022 10,30 TJ Všenice Sokol Bakov n/J 28 : 19 ( 14 : 10 ) Baumruk J.
452 16.10.2022 9,30 Sokol Tymákov B TJ Sp. Modřany 12 : 9 ( 5 : 2 ) Souček P.
453 16.10.2022 11,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 18 : 12 ( 13 : 6 ) Kult L.
454 16.10.2022 11,55 KNH Chomutov TJ Plzeň-Újezd 31 : 32 ( 15 : 13 ) Gřes J.
455 16.10.2022 11,55 TJ Žatec TJ Plzeň-Litice 23 : 17 ( 11 : 8 ) Šimánek P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
618 15.10.2022 15,30 Sokol Ostopovice TJ Chropyně 25 : 16 ( 13 : 8 ) Ziegler M.
619 16.10.2022 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 19 : 20 ( 8 : 12 ) Jurtík P.
620 16.10.2022 10,30 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 30 : 15 ( 18 : 7 ) Ziegler M.
621 16.10.2022 14,00 1. NH Brno TJ J. Humpolec 22 : 16 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
622 16.10.2022 10,30 Autonot Jihlava KNH MS Brno 17 : 26 ( 5 : 15 ) Zadražil S.
1. LIGA ŽEN sk. A více zde
228 16.10.2022 11,00 TJ Přeštice KNH Chomutov 19 : 14 ( 13 : 6 ) Málek Jan
229 16.10.2022 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 12 : 15 ( 3 : 6 ) Štengl M.
230 16.10.2022 13,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Kult L.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
258 16.10.2022 10,00 KNH Spoje Praha KNH Litvínov 12 : 19 ( 5 : 7 ) Václavek J.
259 16.10.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Blovice 27 : 21 ( 14 : 11 ) Hejl Z.
260 16.10.2022 11,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov 10 : 24 ( 6 : 16 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.C+D více zde
266 15.10.2022 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 26 : 19 ( 16 : 10 ) Fišer F.
297 16.10.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ Chropyně 30 : 24 ( 18 : 9 ) Fišer F.
298 16.10.2022 9,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 18 : 14 ( 10 : 7 ) Zimmermann L.
299 16.10.2022 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 14 : 15 ( 4 : 7 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.