Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 15. - 16. 6. 2019

Publikováno: 16.6.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 15. - 16. června 2019.

1. LIGA MUŽŮ – 1. finále více zde
137 16.6.2019 14,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 17 : 21 ( 9 : 11 ) Baumruk,Malý
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
501 15.6.2019 16,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 20 : 11 ( 10 : 5 ) Malý J.
502 15.6.2019 14,30 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 19 : 18 ( 8 : 8 ) Kotlář P.
503 15.6.2019 16,30 TJ Žatec B TJ Příchovice 14 : 26 ( 3 : 12 ) Kult L.
504 15.6.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Vřeskovice 22 : 20 ( 10 : 11 ) Barabáš M.
505 15.6.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ Všenice 23 : 14 ( 14 : 4 ) Oweis K.
                     
506 16.6.2019 10,30 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 16 : 14 ( 7 : 7 ) Hejl Z.
507 16.6.2019 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 21 : 20 ( 16 : 11 ) Zimmermann
508 16.6.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 19 : 29 ( 12 : 17 ) Kotlář P.
509 16.6.2019 8,30 TJ Žatec B TJ Vřeskovice 15 : 18 ( 6 : 10 ) Barabáš M.
510 16.6.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 23 : 16 ( 13 : 7 ) Kult L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
721 15.6.2019 16,00 SK NH Veselí n/M 1. NH Brno 15 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
722 15.6.2019 16,00 Sokol Rokytnice B Sokol Ostopovice 14 : 17 ( 6 : 8 ) Jáneš L.
723 15.6.2019 16,00 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 19 : 16 ( 9 : 10 ) Leinweber C.
724 15.6.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 20 : 22 ( 8 : 8 ) Bittner L.
725 15.6.2019 16,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 19 : 19 ( 7 : 10 ) Černý M.
726 15.6.2019 16,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 14 : 17 ( 9 : 12 ) Václavik A.
                     
727 16.6.2019 10,30 Sokol Rokytnice B 1. NH Brno 14 : 15 ( 7 : 5 ) Jáneš L.
728 16.6.2019 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Ostopovice 20 : 17 ( 9 : 9 ) Váca J.
729 16.6.2019 10,30 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 17 : 17 ( 10 : 7 ) Václavek J.
730 16.6.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 14 : 20 ( 5 : 12 ) Šimánek P.
731 16.6.2019 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 13 ( 9 : 6 ) Černý M.
732 16.6.2019 10,30 Draken Brno TJ S. Osek n/B 29 : 22 ( 16 : 13 ) Václavik A.
1. LIGA ŽEN více zde
264 15.6.2019 14,00 Sokol Krčín Sokol Blovice 25 : 28 ( 10 : 16 ) Václavek J.
                     
277 16.6.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobruška 15 : 26 ( 8 : 13 ) Zadražil S.
278 16.6.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice A 22 : 13 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
279 16.6.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Blovice 16 : 14 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
280 16.6.2019 15,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 19 : 24 ( 9 : 11 ) Václavek J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
859 16.6.2019 9,30 TJ Přeštice B Sokol Bakov n/J 10 : 17 ( 6 : 10 ) Šimice V.
860 16.6.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 25 : 16 ( 12 : 7 ) Oweis K.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
958 16.6.2019 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 16 : 25 ( 7 : 12 ) Ziegler M.
960 16.6.2019 13,30 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 14 : 16 ( 8 : 8 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.