Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 15. - 16. 9. 2018

Publikováno: 16.9.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 15. - 16. září 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
35 15.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice A TJ S. Podlázky 17 : 17 ( 6 : 7 ) Gorpiel L.
                     
25 16.9.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 24 : 20 ( 16 : 9 ) Baumruk J.
26 16.9.2018 10,00 TJ Žatec A TJ Přeštice 17 : 22 ( 7 : 12 ) Hejl Z.
27 16.9.2018 15,30 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 20 : 18 ( 13 : 13 ) Adámek J.
28 16.9.2018 10,30 SK Studénka TJ S. Podlázky 14 : 18 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
29 16.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice A TJ S.Opatovice n/L 23 : 23 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
30 16.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 22 : 22 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
401 15.9.2018 16,00 TJ Plzeň-Litice Jiskra Raspenava 22 : 18 ( 14 : 9 ) Šimice V.
                     
421 16.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 19 : 16 ( 10 : 7 ) Jíra P.
422 16.9.2018 13,00 TJ Žatec B Baník Most NH 11 : 16 ( 3 : 8 ) Martínek V.
423 16.9.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Litice 26 : 19 ( 16 : 9 ) Jáneš L.
424 16.9.2018 16,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 14 : 10 ( 9 : 6 ) Rauch P.
425 16.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 19 : 21 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
625 16.9.2018 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 13 : 15 ( 5 : 7 ) Maiwaelder
626 16.9.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 13 : 12 ( 9 : 6 ) Bláha J.
627 16.9.2018 10,30 Draken Brno Sokol Dobruška 12 : 16 ( 5 : 8 ) Váca J.
628 16.9.2018 11,00 SSK Vítkovice Sokol Rokytnice B 17 : 15 ( 7 : 8 ) Beran M.
629 16.9.2018 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 26 : 17 ( 12 : 8 ) Kuchařík M.
630 16.9.2018 10,15 TJ S. Osek n/B SK NH Veselí n/M 16 : 22 ( 8 : 14 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
213 16.9.2018 17,00 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 19 : 9 ( 9 : 4 ) Jáneš L.
214 16.9.2018 11,00 TJ Přeštice A Sokol Blovice 19 : 13 ( 9 : 5 ) Plaček R.
215 16.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 18 : 14 ( 9 : 5 ) Václavek J.
216 16.9.2018 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 21 : 30 ( 10 : 14 ) Přikryl M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
810 16.9.2018 11,30 TJ Žatec Sokol Tymákov B 14 : 21 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
811 16.9.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice B 15 : 22 ( 8 : 9 ) Zimmermann
812 16.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Sp.Modřany 16 : 23 ( 8 : 13 ) Bittner L.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
910 16.9.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 30 : 12 ( 18 : 10 ) Kotlář P.
911 16.9.2018 12,30 S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 25 : 16 ( 10 : 5 ) Černý M.
912 16.9.2018 9,00 SK Studénka TJ Pustějov 14 : 9 ( 10 : 5 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.