Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 18. - 19. 6. 2016

Publikováno: 20.6.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 18. - 19. 6. 2016.

1. LIGA MUŽŮ – finále více zde
137 19.6.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 16 : 19 ( 8 : 10 ) Baumruk, Kalčík
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
521 18.6.2016 16,00 DIOSS Nýřany B TJ S. Ejpovice 21 : 22 ( 6 : 10 ) Hejl Z.
522 18.6.2016 16,00 TJ Litohlavy TJ S. Kyšice 23 : 18 ( 8 : 7 ) Hejl J.
523 18.6.2016 16,00 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 17 : 11 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
524 18.6.2016 16,00 TJ Vřeskovice NH Řevnice 28 : 24 ( 17 : 13 ) Zimmermann
525 18.6.2016 16,00 TJ Všenice Baník Most NH 29 : 17 ( 14 : 9 ) Šimice V.
526 18.6.2016 16,00 TJ S. Záluží Jiskra Raspenava 23 : 20 ( 10 : 14 ) Jurtík P.
                     
527 19.6.2016 10,30 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 17 : 17 ( 6 : 11 ) Zimmermann
528 19.6.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ S. Kyšice 19 : 18 ( 13 : 11 ) Kalčík Z.
529 19.6.2016 10,30 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 16 : 19 ( 9 : 11 ) Hejl Z.
530 19.6.2016 10,30 TJ Příchovice NH Řevnice 23 : 16 ( 13 : 8 ) Šimice V.
531 19.6.2016 10,30 TJ S. Záluží Baník Most NH 26 : 12 ( 12 : 6 ) Jurtík P.
532 19.6.2016 10,30 TJ Všenice Jiskra Raspenava 30 : 21 ( 14 : 11 ) Holý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
721 18.6.2016 16,00 SK NH Veselí n/M Sokol Svinov 15 : 16 ( 7 : 9 ) Bláha J.
722 18.6.2016 16,00 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 23 : 23 ( 13 : 9 ) Gorpiel L.
723 18.6.2016 16,00 Sokol Kokory Sokol Dobruška 21 : 17 ( 10 : 7 ) Jáneš L.
724 18.6.2016 16,00 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 24 : 12 ( 11 : 3 ) Erhart M.
725 18.6.2016 16,00 Draken Brno TJ S.Opatovice n/L 22 : 22 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
726 18.6.2016 16,00 KNH MS Brno TJ Podhorní Újezd 20 : 19 ( 11 : 10 ) Paško P.
                     
727 19.6.2016 11,00 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 13 : 20 ( 5 : 12 ) Gorpiel L.
728 19.6.2016 11,00 SK NH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 25 : 21 ( 8 : 8 ) Bláha J.
729 19.6.2016 11,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 22 : 15 ( 10 : 8 ) Jáneš L.
730 19.6.2016 11,00 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 16 : 14 ( 3 : 8 ) Erhart M.
731 19.6.2016 11,00 KNH MS Brno TJ S.Opatovice n/L 26 : 25 ( 15 : 12 ) Ziegler M.
732 19.6.2016 11,00 Draken Brno TJ Podhorní Újezd 26 : 14 ( 12 : 8 ) Paško P.
1. LIGA ŽEN více zde
323 18.6.2016 14,30 Sokol Tymákov TJ Přeštice 14 : 14 ( 6 : 5 ) Slavík V.
324 18.6.2016 14,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 15 : 17 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
326 18.6.2016 14,30 Draken Brno SK Chomutov NH 24 : 11 ( 11 : 5 ) Přikryl M.
                     
328 19.6.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 22 : 15 ( 11 : 7 ) Sýkora T.
329 19.6.2016 11,00 HK Hlinsko v Č. Šroubárna Žatec 31 : 28 ( 20 : 14 ) Jančík P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
858 18.6.2016 13,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 17 : 13 ( 11 : 6 ) Slavík V.
                     
860 19.6.2016 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Blovice 13 : 10 ( 5 : 6 ) Václavek J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
923 18.6.2016 16,00 TJ S. Vracov Sport klub Náchod 9 : 21 ( 5 : 12 ) Pechal R.
                     
939 19.6.2016 10,45 TJ S. Vracov TJ Stará Ves n/O 10 : 22 ( 5 : 10 ) Pechal R.
940 19.6.2016 10,00 TJ Chropyně Sport klub Náchod 26 : 24 ( 14 : 14 ) Havlík J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.