Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 19. - 20. 9. 2020

Publikováno: 20.9.2020

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 19. až 20. září 2020.

1. LIGA MUŽŮ více zde
4 19.09.2020 16,00 S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 20 : 23 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
29 19.09.2020 16,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 16 : 16 ( 9 : 9 ) Jáneš L.
                     
25 20.09.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ S.Nezvěstice 25 : 14 ( 13 : 7 ) Adámek J.
27 20.09.2020 11,00 Avia Čakovice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
30 20.09.2020 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Svinov 23 : 14 ( 11 : 8 ) Leugner M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 20.09.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 23 : 17 ( 13 : 11 ) Rauch P.
414 20.09.2020 15,30 Baník Most NH Sokol Tymákov B 17 : 14 ( 9 : 7 ) Jíra P.
415 20.09.2020 14,30 TJ Žatec TJ Sp.Modřany 21 : 17 ( 11 : 4 ) Suchý V.
416 20.09.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S.Ejpovice 24 : 18 ( 11 : 11 ) Adámek J.
417 20.09.2020 11,00 TJ Všenice TJ S. Kyšice 18 : 18 ( 8 : 9 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 20.09.2020 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 22 : 18 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
614 20.09.2020 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 21 : 15 ( 10 : 9 ) Kuchařík M.
615 20.09.2020 16,00 TJ Pustějov SSK Vítkovice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Cedidlo J.
616 20.09.2020 14,30 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 11 : 16 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
617 20.09.2020 14,00 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 15 : 23 ( 6 : 12 ) Maiwaelder J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
209 19.09.2020 14,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Bakov n/J 12 : 17 ( 8 : 10 ) Plaček R.
210 19.09.2020 16,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov 8 : 31 ( 3 : 17 ) Fišer F.
                     
211 20.09.2020 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J 8 : 19 ( 5 : 5 ) Václavek J.
212 20.09.2020 9,00 TJ S. Nezvěstice Baník Most NH 20 : 12 ( 7 : 4 ) Hejl Z.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
229 19.09.2020 16,00 KNH Chomutov Sokol Blovice 14 : 18 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
230 19.09.2020 16,00 TJ Přeštice TJ S. Ejpovice 34 : 16 ( 18 : 6 ) Erhart M.
                     
231 20.09.2020 11,00 TJ Přeštice Sokol Blovice 22 : 10 ( 9 : 5 ) Bláha J.
232 20.09.2020 11,00 TJ Sp.Modřany KNH Chomutov 12 : 15 ( 7 : 7 ) Jíra P.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
249 19.09.2020 16,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 28 : 26 ( 15 : 13 ) Černý M.
250 19.09.2020 16,00 Sokol Dobruška TJ Pustějov 17 : 10 ( 9 : 5 ) Václavik A.
                     
251 20.09.2020 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 30 : 22 ( 17 : 11 ) Váca J.
252 20.09.2020 11,55 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 24 : 23 ( 16 : 13 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
269 19.09.2020 14,30 S.Opatovice n/L TJ Stará Ves n/O 31 : 20 ( 17 : 10 ) Přikryl M.
                     
271 20.09.2020 9,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 36 : 23 ( 20 : 7 ) Václavik A.
272 20.09.2020 12,00 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.