Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 2. - 3. 10. 2021

Publikováno: 3.10.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 2. a 3. října 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 02.10.2021 10,30 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 25 : 23 ( 13 : 11 ) Zadražil S.
32 03.10.2021 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Svinov 22 : 22 ( 12 : 9 ) Ziegler M.
33 03.10.2021 15,30 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 24 : 24 ( 14 : 13 ) Adámek J.
34 03.10.2021 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 21 : 22 ( 9 : 12 ) Suchý V.
35 03.10.2021 14,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 12 : 17 ( 8 : 8 ) Gřes J.
36 03.10.2021 10,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 28 : 18 ( 16 : 9 ) Zimmermann L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
415 03.10.2021 11,00 TJ Všenice TJ Žatec 19 : 18 ( 8 : 10 ) Kalčík Z.
416 03.10.2021 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 21 : 19 ( 11 : 11 ) Doležal J.
417 03.10.2021 14,30 Sokol Tymákov B Baník Most NH 19 : 17 ( 11 : 9 ) Leinweber C.
418 03.10.2021 9,30 TJ Sp. Modřany TJ S. Kyšice 14 : 18 ( 7 : 9 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
615 03.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec Sokol Dobruška 18 : 20 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
616 03.10.2021 10,30 Draken Brno Sokol Ostopovice 19 : 19 ( 10 : 9 ) Barabáš M.
617 03.10.2021 11,30 TJ Chropyně SSK Vítkovice 17 : 23 ( 4 : 14 ) Přikryl M.
618 03.10.2021 14,00 1. NH Brno KNH MS Brno 17 : 22 ( 9 : 9 ) Barabáš M.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
206 02.10.2021 15,00 Baník Most NH TJ S. Nezvěstice 12 : 21 ( 6 : 11 ) Plaček R.
222 03.10.2021 10,00 KNH Litvínov TJ S. Nezvěstice 24 : 19 ( 13 : 8 ) Malý J.
223 03.10.2021 13,30 Baník Most NH Sokol Tymákov 6 : 28 ( 3 : 13 ) Martínek V.
224 03.10.2021 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J 15 : 19 ( 4 : 8 ) Černý M.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
249 02.10.2021 14,30 Sokol Blovice KNH Chomutov 21 : 17 ( 12 : 7 ) Rauch P.
245 03.10.2021 13,00 TJ Přeštice Spartak Modřany nehráno Šimice V.
246 03.10.2021 10,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 11 : 14 ( 4 : 6 ) Baumruk J.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
251 02.10.2021 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S. Vracov 22 : 15 ( 15 : 9 ) Váca J.
266 03.10.2021 10,45 TJ S. Vracov TJ Pustějov 11 : 4 ( 5 : 2 ) Kuchařík M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
283 03.10.2021 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 17 : 15 ( 9 : 7 ) Navrátilová N.
284 03.10.2021 13,30 Sokol Svinov Sokol Krčín 17 : 28 ( 6 : 14 ) Gorpiel L.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.