Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 2. - 3. 6. 2018

Publikováno: 3.6.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 2. - 3. 6. 2018.

1. LIGA MUŽŮ – čtvrtfinále více zde
133 3.6.2018 10,30 Sokol Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 16 : 18 ( 9 : 11 ) Gorpiel, Jáneš
134 3.6.2018 11,00 TJ S. Opatovice n/L Sokol Krčín 25 : 22 ( 13 : 10 ) Bukovský, Malý
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
503 2.6.2018 16,00 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 14 : 13 ( 7 : 3 ) Šimice V.
504 2.6.2018 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 20 : 23 ( 11 : 11 ) Baumruk J.
505 2.6.2018 16,00 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 21 : 20 ( 10 : 9 ) Hejl Z.
506 2.6.2018 15,00 TJ Litohlavy DIOSS Nýřany B 16 : 13 ( 6 : 7 ) Jíra P.
507 2.6.2018 16,30 TJ Žatec B TJ Příchovice 16 : 26 ( 12 : 16 ) Beran M.
508 2.6.2018 15,00 Baník Most NH TJ Vřeskovice 23 : 22 ( 9 : 9 ) Martínek V.
                     
509 3.6.2018 10,30 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 16 : 17 ( 8 : 7 ) Štengl M.
510 3.6.2018 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 9 : 10 ( 6 : 7 ) Jíra P.
511 3.6.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Plzeň-Litice 17 : 19 ( 10 : 10 ) Rauch P.
512 3.6.2018 10,30 TJ Všenice DIOSS Nýřany B 26 : 19 ( 14 : 8 ) Chmelík T.
513 3.6.2018 10,30 Baník Most NH TJ Příchovice 19 : 19 ( 9 : 10 ) Kult L.
514 3.6.2018 13,00 TJ Žatec B TJ Vřeskovice 26 : 26 ( 10 : 13 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
703 2.6.2018 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 18 : 20 ( 10 : 13 ) Šimánek P.
704 2.6.2018 16,00 KNH MS Brno TJ S.Podh.Újezd 21 : 16 ( 13 : 8 ) Václavek J.
705 2.6.2018 14,30 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 14 : 24 ( 7 : 12 ) Jurtík P.
706 2.6.2018 16,00 SK Studénka 1. NH Brno 18 : 17 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
707 2.6.2018 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 14 : 11 ( 6 : 4 ) Leinweber C.
708 2.6.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 20 : 13 ( 11 : 5 ) Kotlář P.
                     
709 3.6.2018 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 21 : 18 ( 12 : 4 ) Šimánek P.
710 3.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S.Podh.Újezd 35 : 13 ( 18 : 5 ) Kotlář P.
711 3.6.2018 10,30 SK Studénka Sokol Kokory 23 : 17 ( 12 : 9 ) Ziegler M.
712 3.6.2018 10,30 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 20 : 20 ( 13 : 12 ) Kuchařík M.
713 3.6.2018 10,15 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 23 : 19 ( 12 : 11 ) Václavek J.
714 3.6.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 15 : 16 ( 9 : 10 ) Maiwaelder
1. LIGA ŽEN více zde
285 2.6.2018 15,00 TJ Žatec TJ Stará Ves n/O 12 : 19 ( 9 : 13 ) Beran M.
289 2.6.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 14 : 20 ( 9 : 10 ) Bittner L.
291 2.6.2018 10,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 22 : 21 ( 14 : 13 ) Rauch P.
                     
290 3.6.2018 10,30 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 17 : 14 ( 10 : 4 ) Hejl Z.
292 3.6.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec 9 : 4 ( 3 : 4 ) Baumruk J.
293 3.6.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 13 : 17 ( 5 : 6 ) Václavik A.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
852 3.6.2018 10,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 17 : 12 ( 8 : 6 ) Škabrada M.
853 3.6.2018 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov B 10 : 18 ( 6 : 10 ) Šimice V.
854 3.6.2018 14,30 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 22 : 14 ( 12 : 10 ) Štengl M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
960 2.6.2018 15,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 21 : 11 ( 7 : 4 ) Václavik A.
                     
952 3.6.2018 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 13 ( 10 : 7 ) Paško P.
953 3.6.2018 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Pustějov 26 : 21 ( 17 : 13 ) Váca J.
954 3.6.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 29 : 20 ( 17 : 9 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.