Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 2. - 3. 9. 2017

Publikováno: 3.9.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 2. - 3. 9. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
27 2.9.2017 15,30 SSK Vítkovice Sokol Krčín 13 : 18 ( 8 : 9 ) Erhart M.
                     
7 3.9.2017 14,30 TJ S. Podlázky TJ S.Opatovice n/L 20 : 20 ( 10 : 10 ) Bláha J.
8 3.9.2017 15,00 SSK Vítkovice SKNH Veselí n/M 13 : 6 ( 7 : 2 ) Přikryl M.
9 3.9.2017 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Krčín 15 : 15 ( 5 : 8 ) Václavík A.
10 3.9.2017 15,00 TJ Žatec A TJ Plzeň-Újezd 16 : 24 ( 10 : 12 ) Martínek V.
11 3.9.2017 11,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 25 : 25 ( 12 : 16 ) Sýkora T.
12 3.9.2017 14,00 TJ S. Nezvěstice DIOSS Nýřany A 15 : 20 ( 8 : 9 ) Kalčík Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
407 3.9.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 19 : 18 ( 9 : 11 ) Zimmermann
408 3.9.2017 14,00 TJ Příchovice TJ Všenice 19 : 21 ( 8 : 9 ) Zadražil S.
409 3.9.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ Litohlavy 17 : 15 ( 11 : 6 ) Slavík V.
410 3.9.2017 16,00 Baník Most NH TJ Žatec B 30 : 16 ( 14 : 8 ) Malý J.
411 3.9.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 26 : 23 ( 16 : 12 ) Plaček R.
412 3.9.2017 11,00 TJ Avia Čakovice DIOSS Nýřany B 25 : 19 ( 14 : 10 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
607 3.9.2017 11,00 Draken Brno KNH MS Brno 9 : 12 ( 5 : 8 ) Maiwaelder J.
608 3.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 17 : 13 ( 8 : 9 ) Erhart M.
609 3.9.2017 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 13 : 21 ( 7 : 11 ) Paško P.
610 3.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 12 : 11 ( 8 : 8 ) Jáneš L.
611 3.9.2017 10,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 17 : 19 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
612 3.9.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd 1. NH Brno 19 : 17 ( 10 : 8 ) Barabáš M.
1. LIGA ŽEN více zde
205 2.9.2017 16,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 9 : 11 ( 4 : 5 ) Hejl Z.
206 2.9.2017 16,00 TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 23 : 13 ( 11 : 5 ) Zimmermann
210 2.9.2017 9,30 TJ Žatec Sokol Dobruška 13 : 32 ( 4 : 15 ) Kult L.
                     
207 3.9.2017 17,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 18 ( 7 : 10 ) Zadražil S.
208 3.9.2017 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 19 : 12 ( 9 : 4 ) Bukovský J.
209 3.9.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 25 : 16 ( 15 : 7 ) Bittner L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
806 2.9.2017 14,00 Sokol Tymákov B SK Chomutov NH 24 : 4 ( 10 : 3 ) Šimice V.
                     
804 3.9.2017 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 14 : 16 ( 7 : 11 ) Bartáková A.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
904 3.9.2017 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 14 : 21 ( 9 : 8 ) Maiwaelder
905 3.9.2017 10,00 Sportklub Náchod TJ S.Opatovice n/L 15 : 22 ( 6 : 13 ) Šimánek P.
906 3.9.2017 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 15 : 15 ( 8 : 7 ) Kuchařík M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.