Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 21. - 22. 9. 2019

Publikováno: 22.9.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 21. až 22. září 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
51 21.09.2019 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 21 : 15 ( 12 : 6 ) Martínek V.
                     
31 22.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 20 : 9 ( 10 : 6 ) Beran M.
32 22.09.2019 13,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 21 : 17 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
33 22.09.2019 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 21 : 19 ( 13 : 8 ) Ziegler M.
34 22.09.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 22 : 21 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
35 22.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 17 : 19 ( 8 : 9 ) Leinweber C.
36 22.09.2019 11,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 26 : 22 ( 13 : 14 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
418 22.09.2019 15,00 Baník Most NH TJ Sp.Modřany 25 : 13 ( 12 : 7 ) Kult L.
419 22.09.2019 14,30 TJ Všenice TJ Žatec 27 : 19 ( 15 : 10 ) Baumruk J.
420 22.09.2019 13,30 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 18 : 18 ( 10 : 9 ) Zimmermann
421 22.09.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 24 : 20 ( 12 : 7 ) Jíra P.
422 22.09.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 15 : 18 ( 9 : 13 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
626 22.09.2019 11,00 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 26 : 20 ( 12 : 7 ) Přikryl M.
627 22.09.2019 16,00 TJ Pustějov TJ S.Osek n/B 24 : 10 ( 11 : 6 ) Ziegler M.
628 22.09.2019 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 16 : 16 ( 8 : 9 ) Václavik A.
629 22.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice SKNH Veselí n/M 20 : 23 ( 7 : 10 ) Václavik A.
630 22.09.2019 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 18 : 18 ( 10 : 11 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
231 22.09.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Ejpovice 39 : 6 ( 22 : 4 ) Adámek J.
232 22.09.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ S. Nezvěstice 14 : 9 ( 9 : 4 ) Šimice V.
233 22.09.2019 9,30 TJ Přeštice B TJ Přeštice A 14 : 22 ( 8 : 12 ) Rauch P.
234 22.09.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Bakov n/J 12 : 12 ( 7 : 4 ) Plaček R.
235 22.09.2019 16,00 KNH Chomutov Sokol Blovice 9 : 23 ( 5 : 13 ) Malý J.
236 22.09.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Sp.Modřany 16 : 14 ( 7 : 8 ) Leinweber C.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
823 21.09.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Pustějov 23 : 17 ( 11 : 9 ) Bittner L.
824 21.09.2019 16,00 Sportklub Náchod TJ Stará Ves n/O 19 : 23 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
825 21.09.2019 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 22 : 19 ( 10 : 12 ) Navrátilová
826 21.09.2019 13,00 TJ S. Vracov SK Studénka 16 : 17 ( 9 : 7 ) Černý J.
                     
827 22.09.2019 11,45 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 22 : 16 ( 10 : 7 ) Hejl Z.
828 22.09.2019 10,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 17 : 18 ( 6 : 10 ) Šimánek P.
829 22.09.2019 11,55 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 20 : 17 ( 13 : 9 ) Bláha J.
830 22.09.2019 10,30 TJ S. Vracov Sokol Svinov 13 : 13 ( 5 : 7 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.