Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 22. - 23. 9. 2018

Publikováno: 24.9.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 22. - 23. září 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
31 23.9.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 14 : 15 ( 10 : 10 ) Adámek J.
32 23.9.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 19 : 19 ( 10 : 11 ) Rauch P.
33 23.9.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec A 30 : 22 ( 17 : 12 ) Baumruk J.
34 23.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 17 : 16 ( 10 : 8 ) Váca J.
36 23.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Krčín 19 : 26 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
403 22.9.2018 16,00 TJ Žatec B Sp.Rožmitál p/T 19 : 23 ( 8 : 12 ) Martínek V.
                     
426 23.9.2018 11,00 Jiskra Raspenava Sokol Tymákov B 18 : 22 ( 8 : 10 ) Doležal J.
427 23.9.2018 15,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 20 : 11 ( 15 : 7 ) Kult L.
428 23.9.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec B 16 : 20 ( 8 : 8 ) Plaček R.
429 23.9.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 21 : 24 ( 9 : 12 ) Zimmermann
430 23.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 17 : 17 ( 10 : 10 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
632 22.9.2018 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 21 : 12 ( 12 : 5 ) Přikryl M.
                     
631 23.9.2018 14,00 1. NH Brno Draken Brno 19 : 24 ( 12 : 12 ) Maiwaelder
633 23.9.2018 11,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 19 : 14 ( 7 : 8 ) Šimánek P.
634 23.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M SSK Vítkovice 14 : 15 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
635 23.9.2018 15,00 Sokol Svinov Sokol Rokytnice B 19 : 16 ( 10 : 6 ) Václavik A.
636 23.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 15 : 19 ( 9 : 10 ) Kuchařík M.
1. LIGA ŽEN více zde
212 22.9.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Blovice 18 : 18 ( 9 : 9 ) Bukovský J.
218 22.9.2018 14,15 TJ Stará Ves n/O TJ Plzeň-Újezd 9 : 14 ( 5 : 7 ) Kuchařík M.
                     
217 23.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 12 : 20 ( 5 : 12 ) Bittner L.
219 23.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice A 12 : 19 ( 5 : 10 ) Václavek J.
220 23.9.2018 13,30 Sokol Dobruška Sokol Blovice 23 : 8 ( 13 : 1 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
813 22.9.2018 16,00 TJ Sp.Modřany TJ Žatec 13 : 13 ( 6 : 6 ) Leinweber
814 22.9.2018 13,00 TJ Přeštice B Sokol Bakov n/J 21 : 17 ( 8 : 9 ) Plaček R.
815 22.9.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 21 : 15 ( 10 : 7 ) Štengl M.
                     
816 23.9.2018 11,30 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 5 : 10 ( 3 : 4 ) Beran M.
817 23.9.2018 10,30 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov B 8 : 10 ( 3 : 5 ) Barabáš M.
818 23.9.2018 9,30 TJ Přeštice B TJ Sp.Modřany 22 : 17 ( 13 : 10 ) Rauch P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
913 22.9.2018 16,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 21 : 25 ( 10 : 16 ) Václavik A.
915 22.9.2018 14,30 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 12 : 24 ( 5 : 13 ) Oweis K.
                     
916 23.9.2018 10,00 HK Hlinsko v Č. S.Opatovice n/L 23 : 14 ( 13 : 7 ) Bláha J.
917 23.9.2018 13,30 Sokol Svinov SK Studénka 11 : 22 ( 6 : 7 ) Václavik A.
918 23.9.2018 10,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 19 : 14 ( 9 : 8 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.