Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 23. - 24. 10. 2021

Publikováno: 25.10.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 23. a 24. října 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
56 23.10.2021 16,00 Sokol Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 19 : 13 ( 8 : 9 ) Maiwaelder J.
57 23.10.2021 16,00 Sokol Tymákov A S.Opatovice n/L 21 : 19 ( 13 : 12 ) Kalčík Z.
58 23.10.2021 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 20 : 24 ( 10 : 11 ) Barabáš M.
59 23.10.2021 16,00 TJ Příchovice SK Studénka 24 : 16 ( 18 : 9 ) Malý J.
60 23.10.2021 16,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 24 : 23 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
62 24.10.2021 10,30 Sokol Rokytnice TJ S. Nezvěstice 26 : 17 ( 13 : 6 ) Šimánek P.
63 24.10.2021 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 22 : 15 ( 12 : 6 ) Beran M.
64 24.10.2021 11,00 TJ Avia Čakovice S.Opatovice n/L 24 : 21 ( 11 : 10 ) Fišer F.
65 24.10.2021 10,30 TJ Příchovice Sokol Svinov 27 : 23 ( 15 : 10 ) Hejl Z
66 24.10.2021 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 21 : 15 ( 10 : 10 ) Zimmermann L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
430 23.10.2021 16,00 TJ Sp. Modřany TJ Žatec 16 : 23 ( 4 : 12 ) Leinweber C.
431 23.10.2021 16,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 23 : 17 ( 12 : 7 ) Smák M.
432 23.10.2021 13,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 23 : 19 ( 11 : 11 ) Franěk D.
436 23.10.2021 14,00 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 25 : 18 ( 14 : 10 ) Šimice V.
433 24.10.2021 9,30 Sokol Tymákov B TJ Žatec 18 : 18 ( 10 : 9 ) Beran M.
434 24.10.2021 12,00 TJ S. Kyšice KNH Chomutov 28 : 17 ( 13 : 5 ) Franěk D.
435 24.10.2021 9,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 21 : 17 ( 11 : 8 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
630 23.10.2021 16,00 1. NH Brno Sokol Dobruška 10 : 14 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
631 23.10.2021 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 18 : 13 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
632 23.10.2021 16,00 Draken Brno TJ Pustějov 21 : 14 ( 10 : 7 ) Rauch P.
633 24.10.2021 11,30 TJ Chropyně Sokol Dobruška 19 : 21 ( 9 : 12 ) Rauch P.
634 24.10.2021 10,30 KNH MS Brno TJ Pustějov 16 : 11 ( 9 : 6 ) Leinweber C.
635 24.10.2021 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 15 : 18 ( 6 : 7 ) Ziegler M.
636 24.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec Sokol Ostopovice 19 : 22 ( 7 : 7 ) Černý M.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
801 24.10.2021 16,00 Sokol Tymákov Sokol Blovice 28 : 9 ( 13 : 4 ) Suchý V.
802 24.10.2021 14,30 TJ Přeštice Sokol Bakov n/J 28 : 23 ( 14 : 10 ) Zimmermann
804 24.10.2021 9,30 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 28 : 17 ( 11 : 7 ) Barabáš M.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
857 24.10.2021 13,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 16 : 9 ( 10 : 3 ) Martínek V.
858 24.10.2021 10,00 TJ S. Nezvěstice Avia Čakovice 18 : 17 ( 9 : 10 ) Navrátilová N
859 24.10.2021 11,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 19 : 9 ( 8 : 3 ) Šimice V.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.