Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 25. - 26. 5. 2019

Publikováno: 26.5.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 25. - 26. května 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 25.5.2019 16,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 20 : 17 ( 9 : 6 ) Kult L.
122 25.5.2019 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 18 : 16 ( 10 : 8 ) Jáneš L.
123 25.5.2019 13,30 TJ Žatec A SK Studénka 17 : 17 ( 9 : 9 ) Malý J.
125 25.5.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S.Opatovice n/L 26 : 20 ( 13 : 10 ) Zadražil S.
126 25.5.2019 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 17 : 17 ( 8 : 10 ) Rauch P.
                     
127 26.5.2019 11,00 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 25 : 22 ( 16 : 12 ) Malý J.
128 26.5.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 14 : 19 ( 6 : 8 ) Rauch P.
131 26.5.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 25 : 20 ( 12 : 11 ) Baumruk J.
132 26.5.2019 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 28 : 27 ( 16 : 10 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
481 26.5.2019 12,30 Sokol Tymákov B Jiskra Raspenava 20 : 14 ( 9 : 8 ) Jíra P.
482 26.5.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 15 : 23 ( 7 : 9 ) Kult L.
483 26.5.2019 13,00 TJ Žatec B TJ Plzeň-Litice 21 : 20 ( 12 : 11 ) Martínek V.
484 26.5.2019 16,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 20 : 16 ( 12 : 6 ) Zadražil S.
485 26.5.2019 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 23 : 15 ( 12 : 7 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
697 26.5.2019 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 30 : 18 ( 16 : 11 ) Ziegler M.
698 26.5.2019 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 7 : 8 ( 3 : 6 ) Váca J.
699 26.5.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 18 ( 5 : 7 ) Jáneš L.
700 26.5.2019 11,00 SSK Vítkovice SK NH Veselí n/M 23 : 17 ( 11 : 8 ) Šimánek P.
701 26.5.2019 10,30 Sokol Rokytnice B Sokol Svinov 18 : 23 ( 6 : 10 ) Kotlář P.
702 26.5.2019 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 30 : 17 ( 13 : 5 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
265 26.5.2019 9,15 Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 17 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
266 26.5.2019 11,00 TJ Přeštice A Sokol Tymákov A 15 : 20 ( 10 : 13 ) Hejl Z.
267 26.5.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Stará Ves n/O 23 : 15 ( 13 : 5 ) Plaček R.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
849 26.5.2019 11,30 TJ Žatec TJ Přeštice B 20 : 22 ( 6 : 9 ) Martínek V.
850 26.5.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 24 : 22 ( 14 : 9 ) Jíra P.
851 26.5.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 13 : 19 ( 6 : 8 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
959 25.5.2019 16,00 Sportklub Náchod SK Studénka 11 : 16 ( 7 : 10 ) Šimánek P.
                     
949 26.5.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 24 : 20 ( 12 : 12 ) Jáneš L.
950 26.5.2019 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 20 : 8 ( 12 : 5 ) Šimánek P.
951 26.5.2019 11,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 24 : 18 ( 16 : 10 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.