Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 25. - 26. 9. 2021

Publikováno: 26.9.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 25. a 26. září 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
31 25.09.2021 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 13 : 18 ( 6 : 8 ) Hejl Z.
25 26.09.2021 11,00 Sokol Svinov TJ S. Podlázky 24 : 22 ( 14 : 10 ) Hejl Z.
26 26.09.2021 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 28 : 21 ( 13 : 8 ) Martínek V.
27 26.09.2021 15,00 SK Studénka Sokol Krčín 22 : 23 ( 12 : 11 ) Hejl Z.
28 26.09.2021 16,00 Sokol Tymákov A TJ DIOSS Nýřany 18 : 15 ( 11 : 8 ) Leinweber C.
29 26.09.2021 15,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 19 : 18 ( 9 : 8 ) Martínek V,.
30 26.09.2021 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 19 : 20 ( 11 : 13 ) Suchý V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
411 26.09.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec 15 : 19 ( 6 : 12 ) Franěk D.
412 26.09.2021 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 16 : 13 ( 8 : 4 ) Rauch P.
413 26.09.2021 14,30 Sokol Tymákov B KNH Chomutov 17 : 17 ( 9 : 7 ) Leinweber C.
414 26.09.2021 9,30 TJ Sp. Modřany Baník Most NH 13 : 7 ( 6 : 1 ) Fišer F.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
611 26.09.2021 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 17 : 20 ( 8 : 12 ) Šimánek P.
612 26.09.2021 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 14 : 19 ( 7 : 10 ) Maiwaelder J.
613 26.09.2021 11,30 TJ Chropyně TJ Pustějov 12 : 16 ( 5 : 7 ) Váca J.
614 26.09.2021 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 12 : 15 ( 6 : 7 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
213 25.09.2021 16,00 Sokol Tymákov KNH Litvínov 32 : 14 ( 15 : 6 ) Souček P.
214 25.09.2021 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Nezvěstice 21 : 13 ( 12 : 7 ) Suchý V.
215 25.09.2021 14,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 16 : 10 ( 8 : 3 ) Plaček R.
216 26.09.2021 10,00 KNH Litvínov Baník Most NH 20 : 12 ( 10 : 8 ) Kult L.
217 26.09.2021 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 14 : 14 ( 6 : 8 ) Rauch P.
218 26.09.2021 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov 15 : 19 ( 8 : 11 ) Jíra P.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
239 25.09.2021 16,00 KNH Chomutov Sokol Blovice 13 : 19 ( 3 : 11 ) Pham D.
240 25.09.2021 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice 13 : 23 ( 7 : 11 ) Souček P.
241 26.09.2021 10,00 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 18 : 19 ( 10 : 10 ) Šimice V.
235 26.09.2021 11,00 Spartak Modřany TJ Přeštice 10 : 26 ( 7 : 15 ) Fišer F.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
259 25.09.2021 16,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 17 : 19 ( 7 : 7 ) Navrátilová N.
260 25.09.2021 10,45 TJ S. Vracov Sokol Dobruška 15 : 18 ( 6 : 8 ) Maiwaelder J.
261 26.09.2021 10,45 TJ S. Vracov HK Hlinsko v Č. 17 : 18 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
262 26.09.2021 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 19 : 19 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
279 25.09.2021 16,00 Sokol Krčín Draken Brno 33 : 24 ( 16 : 11 ) Jáneš L.
280 25.09.2021 14,30 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 11 : 15 ( 6 : 7 ) Gřes J.
281 26.09.2021 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 24 : 7 ( 12 : 4 ) Kratochvíl M.
282 26.09.2021 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 34 : 16 ( 15 : 6 ) Václavek J,

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.