Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 26. - 27. 4.2014

Publikováno: 27.4.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 26. - 27. 4. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
87 26.4.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Stará Ves 21 : 16 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
88 26.4.2014 16,00 Sokol Tymákov Sokol Svinov 16 : 15 ( 10 : 8 ) Slavík V.
89 26.4.2014 16,00 SK Studénka DIOSS Nýřany 16 : 15 ( 9 : 6 ) Maiwaelder J.
90 26.4.2014 16,00 TJ S.Rokytnice TJ Přeštice 14 : 20 ( 7 : 11 ) Liška A.
                     
79 27.4.2014 10,30 TJ S.Opatovice 1.NH Brno 25 : 19 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
80 27.4.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 18 : 7 ( 9 : 2 ) Jančík P.
81 27.4.2014 11,00 Sokol Tymákov TJ Stará Ves 22 : 18 ( 10 : 12 ) Adámek J.
82 27.4.2014 11,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Svinov 18 : 9 ( 10 : 3 ) Rauch P.
83 27.4.2014 11,00 SK Studénka TJ Přeštice 19 : 21 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
84 27.4.2014 10,30 TJ S.Rokytnice DIOSS Nýřany 14 : 14 ( 8 : 6 ) Pechal R.
1. LIGA ŽEN více zde  
285 26.4.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Dobruška 12 : 26 ( 3 : 16 ) Šimánek P.
286 26.4.2014 13,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 14 : 4 ( 6 : 1 ) Slavík V.
288 26.4.2014 15,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 12 : 14 ( 5 : 6 ) Baumruk J.
289 26.4.2014 14,30 SK Studénka TJ Přichovice 9 : 18 ( 6 : 11 ) Maiwaelder J.
290 26.4.2014 14,30 TJ S.Rokytnice TJ Přeštice 16 : 17 ( 6 : 10 ) Liška A.
                     
279 27.4.2014 9,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 17 : 17 ( 12 : 7 ) Adámek J.
280 27.4.2014 10,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 14 : 17 ( 7 : 8 ) Toman I.
281 27.4.2014 10,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 19 : 14 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
282 27.4.2014 11,30 TJ Šr.Žatec HK Hlinsko v Č. 10 : 13 ( 7 : 9 ) Kotlář P.
283 27.4.2014 9,30 SK Studénka TJ Přeštice 6 : 12 ( 2 : 7 ) Bukovský J.
284 27.4.2014 9,00 TJ S.Rokytnice TJ Přichovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Pechal R.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
486 26.4.2014 16,00 Jiskra Raspenava TJ S.Ejpovice 12 : 10 ( 7 : 7 ) Jezbera V.
                     
479 27.4.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ S.Kyšice 13 : 14 ( 5 : 7 ) Jezbera V.
480 27.4.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ S.Ejpovice 22 : 18 ( 10 : 13 ) Václavík A.
481 27.4.2014 10,30 Baník Most NH TJ Litohlavy 23 : 23 ( 13 : 11 ) Lenfeld A.
482 27.4.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Všenice 15 : 15 ( 7 : 5 ) Kotlář P.
483 27.4.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 21 : 19 ( 11 : 12 ) Slavík V.
484 27.4.2014 16,00 TJ S.Záluží NH Řevnice 23 : 19 ( 12 : 11 ) Malý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
687 26.4.2014 16,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Chropyně 28 : 17 ( 17 : 9 ) Václavek J.
689 26.4.2014 14,00 S. Albrechtičky Autonot Jihlava 19 : 12 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
690 26.4.2014 16,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 17 : 11 ( 11 : 5 ) Ziegler M.
                     
679 27.4.2014 10,30 Draken Brno SKNH Veselí n/M. 11 : 9 ( 5 : 4 ) Liška A.
680 27.4.2014 10,00 KNH MS Brno TJ S.Vracov 24 : 16 ( 12 : 5 ) Váca J.
681 27.4.2014 10,30 Sokol Dobruška TJ Chropyně 28 : 12 ( 13 : 8 ) Buřval J.
682 27.4.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S.Osek n/B. 20 : 19 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
683 27.4.2014 9,00 S. Albrechtičky Jiskra Humpolec 15 : 7 ( 8 : 5 ) Paško P.
684 27.4.2014 11,00 SSK Vítkovice Autonot Jihlava 22 : 9 ( 10 : 3 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.