Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 28. - 29. 9. 2019

Publikováno: 29.9.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 28. až 29. září 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 28.09.2019 16,00 TJ Přeštice S.Opatovice n/L 23 : 19 ( 13 : 10 ) Hejl Z.
38 28.09.2019 16,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 20 : 24 ( 11 : 9 ) Zadražil S.
39 28.09.2019 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Svinov 22 : 18 ( 8 : 9 ) Malý J.
40 28.09.2019 15,30 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 18 : 14 ( 8 : 5 ) Baumruk J.
41 28.09.2019 14,00 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov A 18 : 17 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
42 28.09.2019 13,00 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 17 : 15 ( 7 : 7 ) Adámek J.
                     
43 29.09.2019 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 18 ( 10 : 11 ) Sýkora T.
44 29.09.2019 10,45 TJ Příchovice S.Opatovice n/L 27 : 22 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
45 29.09.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 23 : 22 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
46 29.09.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Svinov 16 : 15 ( 9 : 5 ) Jíra P.
47 29.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice TJ Avia Čakovice 14 : 10 ( 9 : 5 ) Rauch P.
48 29.09.2019 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 19 : 20 ( 8 : 12 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
423 28.09.2019 16,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 18 : 20 ( 11 : 13 ) Sýkora T.
424 28.09.2019 12,15 TJ Žatec TJ S. Kyšice 18 : 18 ( 10 : 12 ) Kult L.
425 28.09.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 27 : 17 ( 12 : 8 ) Jíra P.
426 28.09.2019 16,00 Sokol Tymákov B TJ Všenice 25 : 22 ( 14 : 12 ) Leinweber C.
                     
427 29.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany TJ S. Kyšice 16 : 16 ( 6 : 8 ) Adámek J.
428 29.09.2019 10,00 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 18 : 21 ( 10 : 11 ) Malý J.
429 29.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 18 : 23 ( 9 : 11 ) Václavik A.
430 29.09.2019 10,30 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 24 : 18 ( 12 : 9 ) Zimmermann
431 29.09.2019 15,00 Jiskra Raspenava Baník Most NH 11 : 22 ( 6 : 15 ) Barabáš M.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
631 28.09.2019 16,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 23 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
632 28.09.2019 16,00 1. NH Brno TJ S.Osek n/B 16 : 14 ( 7 : 6 ) Bláha J.
633 28.09.2019 16,00 SKNH Veselí n/M TJ Pustějov 13 : 14 ( 7 : 7 ) Rauch P.
634 28.09.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 16 : 20 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
635 28.09.2019 16,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 18 : 16 ( 9 : 8 ) Václavek J.
                     
636 29.09.2019 10,30 Draken Brno Sokol Dobruška 19 : 18 ( 11 : 8 ) Bláha J.
637 29.09.2019 10,30 1. NH Brno TJ Pustějov 12 : 18 ( 3 : 10 ) Příkryl M.
638 29.09.2019 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S.Osek n/B 21 : 14 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
639 29.09.2019 9,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 28 : 24 ( 15 : 15 ) Václavek J.
640 29.09.2019 11,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 18 : 15 ( 9 : 7 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
237 28.09.2019 14,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 48 : 11 ( 24 : 4 ) Souček P.
238 28.09.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 24 : 15 ( 13 : 6 ) Souček P.
239 28.09.2019 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice A 11 : 22 ( 5 : 11 ) Zimmermann
240 28.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice B 17 : 13 ( 10 : 5 ) Šimice V.
241 28.09.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 17 : 18 ( 8 : 9 ) Plaček R.
242 28.09.2019 14,00 TJ S. Nezvěstice KNH Chomutov 14 : 16 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
                     
243 29.09.2019 10,00 Sokol Tymákov B TJ Avia Čakovice 22 : 17 ( 11 : 7 ) Kult L.
244 29.09.2019 11,30 Sokol Tymákov A TJ Sp.Modřany 28 : 8 ( 12 : 6 ) Kult L.
245 29.09.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice B 16 : 14 ( 8 : 10 ) Beran M.
246 29.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice A 11 : 23 ( 7 : 12 ) Plaček R.
247 29.09.2019 10,30 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 13 : 10 ( 7 : 6 ) Šimice V.
248 29.09.2019 9,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Bakov n/J 20 : 27 ( 8 : 13 ) Jíra P.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
803 28.09.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Stará Ves n/O 25 : 13 ( 14 : 6 ) Bittner L.
                     
832 29.09.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 28 : 38 ( 15 : 18 ) Černý M.
833 29.09.2019 10,30 Sokol Dobruška Sportklub Náchod 15 : 14 ( 7 : 10 ) Navrátilová
834 29.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Vracov 29 : 24 ( 11 : 10 ) Václavek J.
835 29.09.2019 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 13 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
836 29.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 21 : 17 ( 12 : 7 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.