Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 29. - 30. 9. 2018

Publikováno: 30.9.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 29. - 30. září 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 29.9.2018 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 28 : 15 ( 16 : 9 ) Václavek J.
38 29.9.2018 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 11 : 20 ( 7 : 12 ) Jáneš L.
39 29.9.2018 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Žatec A 21 : 18 ( 9 : 8 ) Leinweber
40 29.9.2018 16,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 18 : 18 ( 10 : 11 ) Bláha J.
41 29.9.2018 16,00 Sokol Tymákov A SK Studénka 19 : 16 ( 11 : 7 ) Plaček R.
42 29.9.2018 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice A 15 : 13 ( 8 : 5 ) Adámek J.
                     
43 30.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 22 : 22 ( 7 : 11 ) Václavik A.
44 30.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 19 : 27 ( 6 : 14 ) Bittner L.
45 30.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 17 : 14 ( 10 : 9 ) Václavek J.
46 30.9.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ Žatec A 21 : 20 ( 9 : 9 ) Jáneš L.
47 30.9.2018 11,55 Sokol Tymákov A Sokol Rokytnice A 15 : 15 ( 5 : 7 ) Hejl Z.
48 30.9.2018 10,30 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 19 : 12 ( 8 : 6 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 29.9.2018 11,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 21 : 17 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
432 29.9.2018 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec B 21 : 10 ( 10 : 3 ) Šimice V.
433 29.9.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 20 : 17 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
434 29.9.2018 13,00 Sokol Tymákov B TJ Příchovice 17 : 19 ( 9 : 12 ) Plaček R.
435 29.9.2018 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Vřeskovice 23 : 20 ( 13 : 8 ) Jíra P.
                     
436 30.9.2018 9,45 TJ Všenice Baník Most NH 18 : 16 ( 9 : 8 ) Zimmermann
437 30.9.2018 11,55 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 23 : 22 ( 16 : 10 ) Plaček R.
438 30.9.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Žatec B 23 : 11 ( 12 : 5 ) Jíra P.
439 30.9.2018 9,00 Sokol Tymákov B TJ Vřeskovice 24 : 23 ( 13 : 10 ) Zadražil S.
440 30.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Příchovice 14 : 24 ( 6 : 12 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 29.9.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 12 : 17 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
638 29.9.2018 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 15 : 11 ( 8 : 5 ) Černý M.
639 29.9.2018 16,00 SK NH Veselí n/M Jiskra Humpolec 27 : 18 ( 13 : 9 ) Maiwaelder
640 29.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B Sokol Dobruška 16 : 24 ( 7 : 15 ) Šimánek P.
641 29.9.2018 16,00 Draken Brno SSK Vítkovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Kuchařík M.
642 29.9.2018 16,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 20 : 14 ( 7 : 5 ) Váca J.
                     
643 30.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
644 30.9.2018 10,30 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 20 : 19 ( 11 : 9 ) Maiwaelder
645 30.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Dobruška 16 : 15 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
646 30.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice B Jiskra Humpolec 16 : 13 ( 8 : 6 ) Ziegler M.
647 30.9.2018 10,30 Draken Brno Sokol Svinov 25 : 20 ( 12 : 6 ) Bláha J.
648 30.9.2018 10,30 KNH MS Brno SSK Vítkovice 13 : 19 ( 5 : 9 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN více zde
221 29.9.2018 14,30 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 18 : 13 ( 9 : 8 ) Plaček R.
222 29.9.2018 14,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 17 : 17 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
223 29.9.2018 16,00 TJ Přeštice A TJ Stará Ves n/O 20 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
224 29.9.2018 14,30 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 26 : 13 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
                     
225 30.9.2018 10,30 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 25 : 11 ( 12 : 6 ) Zadražil S.
226 30.9.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobruška 14 : 26 ( 8 : 16 ) Adámek J.
227 30.9.2018 11,00 TJ Přeštice A TJ S. Podlázky 17 : 16 ( 8 : 6 ) Rauch P.
228 30.9.2018 10,30 Sokol Blovice TJ Stará Ves n/O 13 : 12 ( 4 : 7 ) Baumruk J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
819 30.9.2018 9,30 TJ Přeštice B TJ Žatec 16 : 8 ( 10 : 6 ) Rauch P.
820 30.9.2018 15,00 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov B 15 : 18 ( 8 : 9 ) Doležal J.
821 30.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Ejpovice 25 : 13 ( 15 : 9 ) Barabáš M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
919 30.9.2018 10,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 24 : 22 ( 13 : 13 ) Beran M.
920 30.9.2018 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 13 : 17 ( 6 : 11 ) Oweis K.
921 30.9.2018 10,30 SK Studénka S.Opatovice n/L 20 : 13 ( 11 : 5 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.