Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 30. 9. - 1. 10. 2017

Publikováno: 1.10.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 30. 9. - 1. 10. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 30.9.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 23 : 23 ( 12 : 10 ) Zadražil S.
38 30.9.2017 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 15 : 15 ( 8 : 6 ) Adámek J.
39 30.9.2017 16,00 TJ Přeštice SKNH Veselí n/M 28 : 20 ( 19 : 10 ) Bittner L.
40 30.9.2017 14,00 DIOSS Nýřany A Sokol Krčín 15 : 18 ( 11 : 8 ) Bešta J.
41 30.9.2017 13,45 SSK Vítkovice TJ Žatec A 14 : 16 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
42 30.9.2017 16,00 Sokol Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 26 : 15 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
                     
43 1.10.2017 11,00 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice n/L 19 : 21 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
44 1.10.2017 8,30 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 17 : 9 ( 7 : 4 ) Malý J.
45 1.10.2017 11,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 24 : 22 ( 15 : 15 ) Erhart M.
46 1.10.2017 10,30 DIOSS Nýřany A SKNH Veselí n/M 22 : 23 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
47 1.10.2017 11,55 SSK Vítkovice TJ Plzeň-Újezd 11 : 18 ( 5 : 10 ) Sýkora T.
48 1.10.2017 10,30 Sokol Rokytnice TJ Žatec A 18 : 17 ( 10 : 10 ) Gorpiel L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
437 30.9.2017 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 21 : 27 ( 8 : 13 ) Hejl Z.
438 30.9.2017 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 18 : 17 ( 9 : 5 ) Bláha J.
439 30.9.2017 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 20 : 21 ( 11 : 13 ) Baumruk J.
440 30.9.2017 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Litohlavy 23 : 18 ( 11 : 10 ) Bešta J.
441 30.9.2017 14,00 TJ Příchovice TJ Žatec B 32 : 14 ( 18 : 8 ) Jíra P.
442 30.9.2017 14,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 15 ( 14 : 9 ) Plaček R.
                     
443 1.10.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 19 : 26 ( 13 : 16 ) Jíra P.
444 1.10.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 21 : 17 ( 6 : 9 ) Leinweber C.
445 1.10.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Litohlavy 23 : 27 ( 12 : 15 ) Plaček R.
446 1.10.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Všenice 18 : 10 ( 7 : 4 ) Baumruk J.
447 1.10.2017 9,30 TJ Příchovice Baník Most NH 22 : 12 ( 11 : 4 ) Slavík V.
448 1.10.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ Žatec B 24 : 19 ( 12 : 12 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 30.9.2017 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 20 : 12 ( 14 : 6 ) Kotlář P.
638 30.9.2017 16,00 TJ S.Podh.Újezd KNH MS Brno 24 : 24 ( 11 : 11 ) Václavík A.
639 30.9.2017 16,00 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B 19 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
640 30.9.2017 16,00 1. NH Brno SK Studénka 14 : 18 ( 7 : 8 ) Paško P.
641 30.9.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 23 : 15 ( 11 : 11 ) Bukovský J.
642 30.9.2017 16,00 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 22 : 15 ( 12 : 6 ) Gorpiel L.
                     
643 1.10.2017 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 17 : 19 ( 7 : 9 ) Václavík A.
644 1.10.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd Draken Brno 12 : 21 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
645 1.10.2017 11,00 Sokol Kokory SK Studénka 22 : 19 ( 13 : 10 ) Bukovský J.
646 1.10.2017 10,30 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 14 : 20 ( 7 : 11 ) Paško P.
647 1.10.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 17 : 19 ( 11 : 12 ) Ziegler M.
648 1.10.2017 10,30 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 26 : 20 ( 13 : 11 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN více zde
250 30.9.2017 14,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 18 ( 10 : 8 ) Slavík V.
                     
227 1.10.2017 9,00 TJ Žatec Sokol Tymákov A 8 : 20 ( 5 : 11 ) Kult L.
228 1.10.2017 9,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 17 : 9 ( 10 : 5 ) Václavík A.
229 1.10.2017 11,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 17 : 15 ( 10 : 7 ) Slavík V.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
805 30.9.2017 16,00 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 23 : 25 ( 13 : 12 ) Škabrada M.
                     
819 1.10.2017 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 22 : 21 ( 12 : 9 ) Adámek J.
820 1.10.2017 10,00 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 17 : 13 ( 10 : 9 ) Martínek V.
821 1.10.2017 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 12 : 20 ( 6 : 10 ) Škabrada M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
919 1.10.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 19 : 21 ( 10 : 13 ) Václavek J.
920 1.10.2017 12,00 TJ S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 16 : 16 ( 9 : 7 ) Bláha J.
921 1.10.2017 12,10 Sokol Svinov TJ Pustějov 22 : 19 ( 11 : 7 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.