Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 4. - 5. 9. 2021

Publikováno: 5.9.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 4. až 5. září 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 05.09.2021 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 13 : 11 ( 6 : 8 ) Malý J.
8 05.09.2021 15,00 SK Studénka S.Opatovice n/L 23 : 28 ( 11 : 17 ) Přikryl M.
9 05.09.2021 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 22 : 23 ( 12 : 12 ) Cedidlo J.
10 05.09.2021 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 12 : 14 ( 9 : 8 ) Jáneš L.
11 05.09.2021 10,30 TJ Příchovice TJ S. Nezvěstice 24 : 20 ( 12 : 8 ) Kalčík Z.
12 05.09.2021 11,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 14 : 22 ( 5 : 10 ) Šimánek P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
403 04.09.2021 14,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 19 : 18 ( 7 : 10 ) Zimmermann
                     
401 05.09.2021 15,00 TJ Žatec KNH Chomutov 20 : 17 ( 8 : 8 ) Martínek V.
402 05.09.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 7 : 16 ( 4 : 5 ) Šimice V.
404 05.09.2021 9,30 TJ Sp. Modřany Sokol Tymákov B 16 : 19 ( 9 : 9 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
601 05.09.2021 11,00 Sokol Dobruška TJ Pustějov 21 : 12 ( 10 : 6 ) Adámek J.
602 05.09.2021 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 22 : 23 ( 13 : 13 ) Oweis K.
603 05.09.2021 10,30 TJ J. Humpolec Draken Brno 22 : 19 ( 11 : 9 ) Stašek J.
604 05.09.2021 10,00 1. NH Brno TJ Chropyně 23 : 12 ( 11 : 8 ) Gřes J.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
210 04.09.2021 14,30 KNH Litvínov TJ Avia Čakovice 22 : 16 ( 12 : 6 ) Kult L.
211 04.09.2021 13,30 Baník Most NH Sokol Bakov n/J 10 : 24 ( 4 : 13 ) Janák M.
212 04.09.2021 14,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 13 : 25 ( 8 : 13 ) Baumruk J.
                     
204 05.09.2021 10,30 KNH Litvínov Sokol Bakov n/J 10 : 15 ( 3 : 6 ) Martínek V.
205 05.09.2021 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov 16 : 28 ( 8 : 13 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
237 04.09.2021 16,00 TJ Přeštice KNH Chomutov 40 : 17 ( 21 : 9 ) Doležal J.
238 04.09.2021 14,30 Sokol Blovice TJ Spartak Modřany 18 : 8 ( 11 : 2 ) Váca J.
                     
233 05.09.2021 11,00 TJ S. Ejpovice TJ Spartak Modřany 12 : 14 ( 6 : 6 ) Plaček R.
234 05.09.2021 13,00 TJ Přeštice Sokol Blovice 23 : 16 ( 10 : 8 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
258 04.09.2021 14,30 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 27 : 22 ( 16 : 10 ) Barabáš M.
                     
253 05.09.2021 9,00 SK Studénka TJ S. Vracov 11 : 23 ( 4 : 11 ) Přikryl M.
254 05.09.2021 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 21 : 16 ( 10 : 9 ) Adámek J.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
273 04.09.2021 14,30 Draken Brno Sokol Krčín 21 : 21 ( 11 : 10 ) Smák M.
274 04.09.2021 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 16 : 15 ( 7 : 5 ) Kuchařík M.
                     
275 05.09.2021 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 18 : 16 ( 8 : 7 ) Cedidlo J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.