Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 6. - 7. 10. 2018

Publikováno: 7.10.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 6. - 7. října 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
49 7.10.2018 10,00 TJ Žatec A TJ DIOSS Nýřany 15 : 21 ( 9 : 11 ) Malý J.
50 7.10.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 25 : 27 ( 14 : 18 ) Bukovský J.
51 7.10.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 18 : 20 ( 11 : 10 ) Kult L.
52 7.10.2018 10,30 SK Studénka TJ S.Opatovice n/L 16 : 27 ( 7 : 17 ) Jáneš L.
53 7.10.2018 10,30 Sokol Rokytnice A Sokol Krčín 22 : 24 ( 12 : 13 ) Gorpiel L.
54 7.10.2018 14,30 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 16 : 14 ( 7 : 7 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
441 7.10.2018 13,00 TJ Žatec B Jiskra Raspenava 16 : 22 ( 8 : 10 ) Malý J.
442 7.10.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 22 : 20 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
443 7.10.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Sokol Tymákov B 12 : 18 ( 7 : 9 ) Adámek J.
444 7.10.2018 16,00 TJ Příchovice TJ Všenice 27 : 18 ( 12 : 6 ) Baumruk J.
445 7.10.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 18 : 22 ( 9 : 11 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
649 7.10.2018 10,30 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 25 : 21 ( 14 : 9 ) Václavik A.
650 7.10.2018 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Jančík P.
651 7.10.2018 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 12 : 19 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
652 7.10.2018 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O 21 : 14 ( 10 : 8 ) Maiwaelder
653 7.10.2018 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 25 : 18 ( 9 : 9 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN více zde
229 7.10.2018 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov A 8 : 25 ( 5 : 13 ) Kalčík Z.
230 7.10.2018 11,00 TJ Přeštice A TJ Plzeň-Újezd 18 : 11 ( 7 : 6 ) Hejl Z.
231 7.10.2018 9,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 30 : 8 ( 17 : 4 ) Jančík P.
232 7.10.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 24 : 21 ( 11 : 12 ) Oweis K.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
822 7.10.2018 11,30 TJ Žatec Sokol Bakov n/J 13 : 23 ( 5 : 9 ) Malý J.
823 7.10.2018 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 19 : 18 ( 11 : 4 ) Zimmermann
824 7.10.2018 11,00 Sokol Tymákov B TJ Přeštice B 18 : 21 ( 10 : 10 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
903 6.10.2018 16,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 17 : 15 ( 9 : 10 ) Kuchařík M.
929 6.10.2018 10,30 SK Studénka Sportklub Náchod 21 : 16 ( 10 : 8 ) Maiwaelder
                     
922 7.10.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 23 : 15 ( 14 : 10 ) Přikryl M.
923 7.10.2018 12,30 S.Opatovice n/L TJ Pustějov 17 : 13 ( 9 : 8 ) Černý M.
924 7.10.2018 12,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 22 : 23 ( 13 : 13 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.