Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 8. - 9. 10. 2022

Publikováno: 9.10.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 8. a 9. října 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
49 09.10.2022 13,30 TJ S. Kyšice TJ S. Nezvěstice 23 : 16 ( 15 : 9 ) Zimmermann L
50 09.10.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ Nýřany 16 : 15 ( 9 : 11 ) Adámek J.
51 09.10.2022 11,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 20 : 24 ( 11 : 12 ) Rauch P.
52 09.10.2022 10,30 SK Studénka TJ Avia Čakovice 24 : 18 ( 11 : 6 ) Váca J.
53 09.10.2022 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 26 : 26 ( 15 : 11 ) Václavik A.
54 09.10.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 18 : 21 ( 11 : 13 ) Bittner L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
441 09.10.2022 13,00 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 26 : 28 ( 13 : 16 ) Leinweber C.
442 09.10.2022 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Plzeň-Litice 35 : 22 ( 17 : 14 ) Zimmermann L.
443 09.10.2022 15,00 KNH Litvínov KNH Chomutov 23 : 18 ( 10 : 7 ) Málek Jan
444 09.10.2022 15,30 Baník Most NH TJ Žatec 13 : 11 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
445 09.10.2022 13,00 Sokol Bakov n/J TJ Sp. Modřany 19 : 15 ( 7 : 6 ) Kult L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 08.10.2022 10,30 TJ J. Humpolec TJ Chropyně 24 : 15 ( 8 : 6 ) Václavek J.
638 08.10.2022 16,00 Autonot Jihlava TJ Pustějov 15 : 22 ( 11 : 14 ) Bittner L.
639 08.10.2022 16,00 KNH MS Brno 1. NH Brno 17 : 11 ( 11 : 5 ) Gorpiel L.
640 08.10.2022 16,00 Draken Brno Sokol Ostopovice 20 : 18 ( 11 : 9 ) Václavik A.
641 09.10.2022 8,30 TJ J. Humpolec TJ Pustějov 22 : 17 ( 11 : 9 ) Hruška J.
642 09.10.2022 10,30 Autonot Jihlava TJ Chropyně 17 : 16 ( 9 : 9 ) Hruška J.
643 09.10.2022 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 22 : 15 ( 10 : 7 ) Šimánek P.
644 09.10.2022 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 19 : 19 ( 8 : 8 ) Václavek L.
645 09.10.2022 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O 23 : 21 ( 11 : 11 ) Gorpiel L.
1. LIGA ŽEN sk. A více zde
225 08.10.2022 14,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 14 : 25 ( 9 : 12 ) Gřes J.
226 08.10.2022 16,00 Sokol Bakov n/J Baník Most NH 26 : 13 ( 15 : 8 ) Leinweber C.
227 08.10.2022 16,00 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 16 : 22 ( 5 : 8 ) Barabáš M.
219 09.10.2022 11,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice 22 : 20 ( 13 : 9 ) Kult L.
220 09.10.2022 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 19 : 22 ( 9 : 7 ) Jíra P.
221 09.10.2022 11,30 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 16 : 13 ( 9 : 5 ) Plaček R.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
255 08.10.2022 16,00 Sokol Tymákov KNH Spoje Praha 37 : 17 ( 18 : 11 ) Souček P.
256 08.10.2022 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 18 : 10 ( 8 : 5 ) Hejl Z.
257 08.10.2022 13,30 KNH Litvínov TJ S. Nezvěstice 23 : 23 ( 11 : 9 ) Barabáš M.
249 09.10.2022 10,30 Sokol Blovice KNH Spoje Praha 26 : 11 ( 16 : 5 ) Štengl M.
250 09.10.2022 9,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov 14 : 22 ( 5 : 11 ) Baumruk J.
251 09.10.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice Spartak Modřany 23 : 11 ( 13 : 6 ) Souček P.
1. LIGA ŽEN sk.C+D více zde
277 08.10.2022 16,30 TJ S. Vracov TJ Pustějov 18 : 9 ( 9 : 6 ) Kratochvíl M.
279 08.10.2022 14,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 17 : 24 ( 8 : 13 ) Jurtík P.
280 08.10.2022 16,00 TJ Chropyně Sokol Krčín 24 : 22 ( 9 : 7 ) Navrátilová N.
269 09.10.2022 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Pustějov 20 : 17 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
270 09.10.2022 10,45 TJ S. Vracov Sokol Dobruška 24 : 23 ( 11 : 13 ) Málek Jos.
271 09.10.2022 11,15 TJ Chropyně HK Hlinsko v Č. 28 : 31 ( 16 : 15 ) Navrátilová N.
272 09.10.2022 9,00 SK Studénka Sokol Krčín 17 : 13 ( 7 : 5 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.