Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 8. - 9. 9. 2018

Publikováno: 9.9.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 8. - 9. září 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 8.9.2018 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 17 : 19 ( 9 : 8 ) Zadražil S.
14 8.9.2018 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice A 19 : 12 ( 9 : 7 ) Rauch P.
15 8.9.2018 13,30 TJ Žatec A TJ S.Opatovice n/L 17 : 18 ( 7 : 11 ) Kult L.
16 8.9.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 14 : 15 ( 9 : 8 ) Baumruk J.
17 8.9.2018 16,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 20 : 26 ( 10 : 12 ) Leinweber
18 8.9.2018 16,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 25 : 18 ( 13 : 9 ) Jáneš L.
                     
19 9.9.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Rokytnice A 17 : 16 ( 7 : 8 ) Bukovský J.
20 9.9.2018 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 23 : 13 ( 11 : 5 ) Hejl Z.
21 9.9.2018 10,00 TJ Žatec A Sokol Krčín 17 : 25 ( 9 : 12 ) Rauch P.
22 9.9.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 20 : 20 ( 8 : 10 ) Baumruk J.
23 9.9.2018 11,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 16 : 15 ( 8 : 7 ) Váca J.
24 9.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 13 : 19 ( 8 : 9 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
411 8.9.2018 13,00 Jiskra Raspenava TJ Příchovice 17 : 22 ( 8 : 12 ) Doležal J.
412 8.9.2018 15,00 Baník Most NH TJ Vřeskovice 28 : 25 ( 14 : 12 ) Bukovský J.
413 8.9.2018 16,30 TJ Žatec B TJ Všenice 18 : 20 ( 8 : 8 ) Kult L.
414 8.9.2018 16,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov B 15 : 17 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
415 8.9.2018 14,00 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 26 : 15 ( 12 : 8 ) Jíra P.
                     
416 9.9.2018 8,30 Jiskra Raspenava TJ Vřeskovice 23 : 23 ( 11 : 9 ) Martínek V.
417 9.9.2018 10,30 Baník Most NH TJ Příchovice 15 : 16 ( 8 : 4 ) Kult L.
418 9.9.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 19 : 16 ( 11 : 11 ) Jíra P.
419 9.9.2018 9,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 19 : 24 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
420 9.9.2018 11,55 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 16 : 12 ( 9 : 7 ) Plaček R.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 8.9.2018 16,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 13 : 16 ( 7 : 9 ) Maiwaelder
614 8.9.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 22 : 29 ( 12 : 15 ) Přikryl M.
615 8.9.2018 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 17 : 12 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
616 8.9.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 28 : 19 ( 17 : 8 ) Adámek J.
617 8.9.2018 16,00 SK NH Veselí n/M Draken Brno 17 : 18 ( 10 : 10 ) Václavek J.
618 8.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B KNH MS Brno 12 : 22 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
                     
619 9.9.2018 10,30 1. NH Brno Sokol Svinov 17 : 17 ( 9 : 10 ) Jurtík P.
620 9.9.2018 10,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 19 : 18 ( 10 : 11 ) Kotlář P.
621 9.9.2018 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 14 : 13 ( 6 : 7 ) Jáneš L.
622 9.9.2018 11,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 20 : 13 ( 9 : 6 ) Adámek J.
623 9.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice B Draken Brno 13 : 18 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
624 9.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M KNH MS Brno nedohráno ( 8 : 5 ) Maiwaelder
1. LIGA ŽEN více zde
209 8.9.2018 14,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov A 11 : 12 ( 4 : 7 ) Jurtík P.
                     
210 9.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 12 : 21 ( 8 : 8 ) Váca J.
211 9.9.2018 9,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice A 18 : 16 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
801 8.9.2018 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Žatec 16 : 7 ( 11 : 4 ) Jíra P.
                     
807 9.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Žatec 17 : 5 ( 7 : 2 ) Doležal J.
808 9.9.2018 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 14 : 20 ( 8 : 9 ) Leinweber C.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
908 9.9.2018 15,00 TJ Pustějov S.Opatovice n/L 17 : 30 ( 9 : 18 ) Ziegler M.
909 9.9.2018 13,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 19 : 14 ( 10 : 7 ) Adámek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.