Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 9. - 10. 10. 2021

Publikováno: 10.10.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 9. a 10. října 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 09.10.2021 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 18 : 14 ( 9 : 9 ) Adámek J.
38 09.10.2021 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 21 : 16 ( 9 : 10 ) Rauch P.
39 09.10.2021 16,00 TJ S. Nezvěstice S.Opatovice n/L 24 : 18 ( 11 : 10 ) Hejl Z.
40 09.10.2021 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 20 : 18 ( 11 : 10 ) Zimmermann L.
41 09.10.2021 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov A 20 : 12 ( 8 : 7 ) Kratochvíl M.
42 09.10.2021 16,00 Sokol Svinov TJ Avia Čakovice 17 : 16 ( 8 : 9 ) Gorpiel L.
43 10.10.2021 10,30 TJ Příchovice Sokol Rokytnice 24 : 16 ( 14 : 9 ) Hejl Z.
44 10.10.2021 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 19 : 15 ( 10 : 7 ) Rauch P.
45 10.10.2021 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 26 : 27 ( 12 : 15 ) Zimmermann L.
46 10.10.2021 10,30 TJ DIOSS Nýřany S.Opatovice n/L 20 : 23 ( 12 : 13 ) Zadražil S.
47 10.10.2021 10,30 SK Studénka TJ Avia Čakovice 17 : 17 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
48 10.10.2021 10,30 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 22 : 17 ( 13 : 10 ) Gorpiel L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
419 09.10.2021 13,00 TJ Žatec TJ S. Kyšice 12 : 24 ( 9 : 11 ) Martínek V.
420 09.10.2021 16,00 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 18 : 14 ( 7 : 6 ) Baumruk J.
421 09.10.2021 16,00 TJ Všenice TJ Sp. Modřany 14 : 7 ( 7 : 4 ) Šimice V.
422 10.10.2021 16,00 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 17 : 20 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
423 10.10.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Sp. Modřany 23 : 16 ( 10 : 10 ) Suchý V.
425 10.10.2021 11,00 Baník Most NH KNH Chomutov 23 : 20 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
619 09.10.2021 16,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 17 : 13 ( 11 : 7 ) Přikryl M.
620 09.10.2021 15,30 Sokol Ostopovice TJ Chropyně 23 : 18 ( 11 : 9 ) Smák M.
621 09.10.2021 16,00 TJ J. Humpolec 1. NH Brno 18 : 23 ( 10 : 11 ) Černý M.
622 10.10.2021 10,30 Sokol Dobruška Draken Brno 21 : 20 ( 11 : 13 ) Václavek J.
623 10.10.2021 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 21 : 24 ( 9 : 12 ) Černý M.
624 10.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec TJ Chropyně 30 : 15 ( 14 : 8 ) Leinweber C.
625 10.10.2021 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 16 : 11 ( 9 : 6 ) Poláček D.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
225 09.10.2021 14,00 TJ Avia Čakovice KNH Litvínov 17 : 23 ( 9 : 12 ) Gřes J.
226 09.10.2021 16,00 Sokol Bakov n/J Baník Most NH 22 : 12 ( 12 : 8 ) Jíra P.
227 09.10.2021 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 26 : 7 ( 10 : 2 ) Souček P.
219 10.10.2021 11,00 Sokol Bakov n/J KNH Litvínov 18 : 9 ( 12 : 4 ) Jíra P.
220 10.10.2021 13,00 Sokol Tymákov TJ Avia Čakovice 27 : 10 ( 15 : 6 ) Souček P.
221 10.10.2021 9,00 TJ S. Nezvěstice Baník Most NH 16 : 11 ( 9 : 4 ) Zimmermann L.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
247 09.10.2021 16,00 KNH Chomutov TJ Přeštice 14 : 21 ( 6 : 13 ) Malý J.
248 09.10.2021 14,30 Spartak Modřany Sokol Blovice 22 : 21 ( 12 : 11 ) Václavek J.
243 10.10.2021 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 16 : 15 ( 8 : 6 ) Gřes J.
244 10.10.2021 14,00 Sokol Blovice TJ Přeštice 15 : 20 ( 8 : 7 ) Plaček R.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
267 09.10.2021 14,30 Sokol Dobruška TJ Pustějov 30 : 8 ( 17 : 4 ) Přikryl M.
268 09.10.2021 14,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 20 : 17 ( 7 : 6 ) Kratochvíl M.
263 10.10.2021 10,45 TJ S. Vracov SK Studénka 18 : 8 ( 11 : 5 ) Navrátilová N.
264 10.10.2021 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 20 : 29 ( 9 : 19 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
285 10.10.2021 11,00 Draken Brno Sokol Krčín 16 : 23 ( 13 : 13 ) Váca J.
286 10.10.2021 14,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 20 : 18 ( 11 : 9 ) Ziegler M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.