Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 9. - 10. 6. 2018

Publikováno: 10.6.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 9. - 10. 6. 2018.

1. LIGA MUŽŮ – semifinále více zde
135 10.6.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd DIOSS Nýřany 20 : 15 ( 10 : 5 ) Adámek,Zadražil
136 10.6.2018 11,00 TJ Přeštice S.Opatovice n/L. 23 : 20 ( 10 : 9 ) Baumruk,Václavek
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
515 10.6.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 22 : 20 ( 11 : 13 ) Leinweber C.
516 10.6.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 15 : 9 ( 7 : 5 ) Bukovský J.
517 10.6.2018 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 24 : 18 ( 11 : 10 ) Jíra P.
518 10.6.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec B 19 : 17 ( 9 : 8 ) Štengl M.
519 10.6.2018 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 17 : 20 ( 5 : 8 ) Maiwaelder J.
520 10.6.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice DIOSS Nýřany B 25 : 13 ( 11 : 7 ) Kult L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
715 10.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S. Osek n/B 22 : 23 ( 12 : 11 ) Kotlář P.
716 10.6.2018 10,30 KNH MS Brno SK Studénka 16 : 18 ( 11 : 8 ) Váca J.
717 10.6.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 15 : 14 ( 10 : 7 ) Gorpiel L.
718 10.6.2018 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 23 : 13 ( 14 : 5 ) Přikryl M.
719 10.6.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Ostopovice 16 : 20 ( 8 : 12 ) Šimánek P.
720 10.6.2018 14,30 Sokol Kokory 1. NH Brno 20 : 20 ( 9 : 10 ) Paško P.
1. LIGA ŽEN více zde
294 9.6.2018 16,00 TJ Příchovice TJ Přeštice 17 : 19 ( 9 : 11 ) Rauch P.
301 9.6.2018 10,00 TJ Stará Ves n/O TJ Žatec 12 : 5 ( 7 : 4 ) Paško P.
                     
295 10.6.2018 14,30 TJ Žatec TJ S. Podlázky 8 : 19 ( 2 : 10 ) Jáneš L.
296 10.6.2018 10,30 Sokol Krčín TJ Příchovice 18 : 22 ( 12 : 10 ) Hejl Z.
297 10.6.2018 14,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 18 : 14 ( 9 : 6 ) Přikryl M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
856 9.6.2018 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Plaček R.
                     
855 10.6.2018 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 21 : 20 ( 13 : 12 ) Václavík A.
857 10.6.2018 10,30 SK Chomutov NH KNH Litvínov 18 : 12 ( 8 : 8 ) Malý J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
955 10.6.2018 9,30 Draken Brno Sportklub Náchod 28 : 30 ( 15 : 15 ) Kotlář P.
956 10.6.2018 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 11 : 19 ( 6 : 10 ) Jurtík P.
957 10.6.2018 13,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice n/L 17 : 21 ( 9 : 11 ) Kuchařík M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.