Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 9. - 11. 10. 2020

Publikováno: 11.10.2020

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 9. až 11. října 2020.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 10.10.2020 16,00 Sokol Rokytnice TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
38 10.10.2020 14,00 TJ S. Podlázky DIOSS Nýřany 15 : 13 ( 10 : 9 ) Bittner L.
39 10.10.2020 16,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
40 10.10.2020 16,00 SK Studénka TJ Příchovice 19 : 19 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
41 10.10.2020 16,00 Avia Čakovice S.Opatovice n/L 15 : 15 ( 6 : 6 ) Adámek J.
42 10.10.2020 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 20 : 13 ( 12 : 9 ) Kalčík Z.
                     
43 11.10.2020 10,30 Sokol Rokytnice DIOSS Nýřany 20 : 15 ( 9 : 8 ) Váca J.
44 11.10.2020 11,00 TJ S. Podlázky TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
45 11.10.2020 10,30 Sokol Svinov TJ Příchovice 22 : 19 ( 11 : 8 ) Přikryl M.
46 11.10.2020 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
47 11.10.2020 11,00 Avia Čakovice Sokol Krčín 12 : 13 ( 6 : 6 ) Adámek J.
48 11.10.2020 11,00 Sokol Tymákov A S.Opatovice n/L 22 : 13 ( 11 : 7 ) Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
423 10.10.2020 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
424 10.10.2020 13,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec 14 : 16 ( 6 : 8 ) Kalčík Z.
425 10.10.2020 15,30 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 18 : 12 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
426 10.10.2020 14,00 Jiskra Raspenava TJ Všenice 8 : 21 ( 5 : 10 ) Plaček R.
                     
427 11.10.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec 16 : 20 ( 6 : 11 ) Smák M.
428 11.10.2020 9,30 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
429 11.10.2020 11,00 Baník Most NH TJ Všenice 20 : 14 ( 8 : 6 ) Martínek V.
430 11.10.2020 10,30 Jiskra Raspenava TJ Plzeň-Litice 19 : 12 ( 11 : 6 ) Kuchařík M.
431 11.10.2020 15,00 TJ S. Kyšice TJ S.Ejpovice 17 : 5 ( 7 : 3 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
623 10.10.2020 15,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 9 : 15 ( 4 : 8 ) Jurtík P.
624 10.10.2020 16,00 Jiskra Humpolec TJ Pustějov 9 : 11 ( 4 : 5 ) Leinweber C.
625 10.10.2020 16,00 Draken Brno SKNH Veselí n/M 17 : 19 ( 8 : 9 ) Beran M.
626 10.10.2020 16,00 KNH MS Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
627 11.10.2020 10,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 13 : 15 ( 6 : 6 ) Václavek J.
628 11.10.2020 10,30 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 11 : 16 ( 3 : 7 ) Souček P.
629 11.10.2020 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
630 11.10.2020 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 16 : 16 ( 6 : 8 ) Beran M.
631 11.10.2020 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 16 : 25 ( 7 : 13 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
217 10.10.2020 14,30 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 27 : 11 ( 14 : 4 ) Kalčík Z.
218 10.10.2020 14,00 Baník Most NH Sokol Bakov n/J 13 : 21 ( 7 : 15 ) Hejl Z.
                     
213 11.10.2020 9,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 7 : 7 ( 3 : 6 ) Martínek V.
214 11.10.2020 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov 15 : 32 ( 5 : 17 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
237 10.10.2020 16,00 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
238 10.10.2020 14,30 TJ Sp.Modřany Sokol Blovice 6 : 15 ( 3 : 6 ) Fišer F.
                     
233 11.10.2020 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
234 11.10.2020 16,00 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
257 10.10.2020 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 17 : 11 ( 9 : 4 ) Bláha J.
258 10.10.2020 16,00 Sportklub Náchod SK Studénka 23 : 23 ( 9 : 8 ) Kotlář P.
                     
253 11.10.2020 10,00 Sportklub Náchod Sokol Dobruška 23 : 20 ( 11 : 11 ) Kotlář P.
254 11.10.2020 9,00 SK Studénka TJ Pustějov 8 : 10 ( 3 : 5 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
277 10.10.2020 14,30 S.Opatovice n/L TJ S. Vracov 20 : 14 ( 10 : 6 ) Václavek J.
278 10.10.2020 15,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 19 : 15 ( 11 : 8 ) Navrátilová N.
                     
273 11.10.2020 12,30 Sokol Svinov Sokol Krčín 16 : 24 ( 8 : 13 ) Přikryl M.
274 11.10.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Vracov 21 : 13 ( 11 : 5 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.