Smutná zpráva z Kokor, odešel házenkář tělem i duší, pan FRANTIŠEK MATUŠKA

S hlubokým zármutkem oznamujeme široké házenkářské veřejnosti, že nás 27. června ve věku 84 let navždy opustil náš obětavý přítel, bývalý vynikající brankář a dlouholetý funkcionář FRANTA MATUŠKA.

Jeho celoživotní láskou byla národní házená, které obětoval většinu svého volného času a životních sil. Po celý svůj život byl s tímto sportem pevně spojen a stále sbíral informace o novinkách z národní házené, a to i v době, když už mu zdravotní stav neumožňoval hřiště navštěvovat.

V našich srdcích zůstane navždy jako obětavý a věrný kamarád, který pro oddíl TJ Sokol Kokory žil a za kterým zůstala pro další generace spousta poctivé práce.

Čest jeho památce.

...s úctou všichni věrní přátelé z T.J. Sokola Kokory

Ke vzpomínce a kondolenci pozůstalým se připojuje rovněž VV SNH.